Akıllı Telefonlar İçin En İyi Flört (Arkadaşlık) Uygulamaları

Akıllı telefonların hayatımızda daha fazla yer edinmesiyle birlikte, kullanımları da daha çok yönlü olmaya başladı. Her geçen gün farklı bir özellikle karşımıza çıkan cep telefonları ve uygulamalar, eğlenceyi de yanımızda taşımamıza imkân tanıyor. Akıllı telefonlar için en iyi flört uygulamaları listemizde, dünyanın en popüler arkadaşlık sitesi uygulamalarına yer verdik. İşte sizlere akıllı telefonlarınıza indirip rahatlıkla kullanabileceğiniz dünyada en çok kullanılan, en çok tercih edilen arkadaşlık, arkadaş bulma, çöpçatanlık siteleri ve bu sitelerin mobil uygulamaları.

Akıllı Telefonlar İçin En İyi Flört Uygulamaları 

Siberalem 

Türk girişimcilerin oluşturduğu flört sitelerinden biri olan Siberalem mobil uygulaması ile Türkiye’den bay-bayan arkadaş bulmak, oldukça kolay ve eğlenceli. Türkiye’nin ilk arkadaşlık sitesi olan Siberalem üyeliği ücretsiz olsa da, uygulamanın tüm özelliklerini kullanabilmek ve özel mesajlaşma yoluyla sohbet edebilmek için, aylık bir ücret ödenmesi gerekiyor.

Akıllı Telefonlar İçin En İyi Flört Uygulamaları 

Tinder 

Dünyanın en popüler arkadaşlık uygulamaları arasındaki Tinder, 70 milyonu aşan global üye sayısıyla dikkat çekiyor. Cep telefonunuzun konum özelliği sayesinde çevrenizdeki diğer üyeleri sizinle eşleştiren uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanmak için, aylık abonelik ücreti ödenmesi gerekiyor. 

Hinge 

20 milyondan fazla üyeye sahip Hinge, profil oluştururken belirtilen ilgi alanlarına göre eşleştirme yapıyor. Önemli ölçüde ücretsiz olsa da, ileri seviyede yine aylık abonelik gerektirmektedir. 

Gönülden Sevenler 

Yine Türk girişimciler tarafından projelendirilen Gönülden Sevenler, ciddi bir ilişki arayanların uğrak yeri olan uygulamalar arasındadır. Tabii ki her hizmetin bir bedeli olduğu gibi, Gönülden Sevenler için de aylık bir abonmanlık ücretinin ödenmesi söz konusudur. 

Tango 

Dünyanın farklı ülkelerinden yeni arkadaşlar edinmek için tasarlanmış Tango, akıllı telefonlar için en iyi flört uygulamaları arasındadır. Uygulamayı kullanan Türk üyelerin sayısının da oldukça fazla olması nedeniyle, her an Türk bir kullanıcıyla tanışmanız mümkündür. 

Zoosk 

Üye olurken vereceğiniz bilgilerle, karşınıza hoşlanabileceğiniz tipleri çıkaran başarılı bir uygulamadır. Her ne kadar diğerleri gibi popüler olmasa da, listemizde yer alacak kadar işe yarar olduğunu söyleyebiliriz. 

Badoo 

Size yakın olan diğer üyelerle eşleştirme yapan Badoo, mesafe ayarlarıyla farklı uzaklıktaki üyeleri de görmenizi sağlıyor. Badoo sadece bir flört uygulaması olmayıp, eğlenceli oyunlarıyla da tanımadığınız insanlarla oyun oynamanıza imkân tanıyor. 

MeetMe 

Diğer üyelerle sohbet edebileceğiniz uygulama üzerinden, izin verilen formatlarda video ve fotoğraf paylaşımları yapabilirsiniz. Dünyanın farklı ülkelerinden 100 milyonu aşan bay bayan kullanıcısıyla oldukça popüler olan arkadaşlık uygulaması, gelişmiş seçenekleriyle en iyilerden biridir. 

Mico 

Paylaşımlarınız için sınırsız ses kaydı, video ve fotoğraf alanı veren Mico, yabancı dil öğrenmek isteyenler için de oldukça ideal bir platformdur. 

Azar 

Son derece popüler olan Azar, akıllı telefonlar için popüler arkadaşlık uygulamaları arasındadır. Dünya genelinde artan popülerliği ile 70 milyon kullanıcı sayısına ulaşan uygulama, Türkler tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. 

Wakie 

Diğer üyelerle sesli görüşme olanağı sunan Wakie uygulaması, dünyanın farklı ülkelerinden 2 milyon üye sayısına ulaşmayı başarmış popüler bir flört uygulamasıdır. 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!