Android Kilit Desenini Unuttum Çözümü Nedir?

Android Kilit Ekranı Unutma Sorunu Çözümü

Android kilit ekranın denince akla ilk gelen elbette şekilli kilit ekranı oluyor. Kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda kilit ekranlarına belirli şekiller çiziyor ve bu doğrultuda güvenliklerini sağlıyorlar. Ancak bazı kullanıcılar android kilit ekranı desenini unutuyor ve telefonunun kilidini açamıyor. Bu durumla karşı karşıya kalan arkadaşlarımız için bu yazımızda bu sorunun çözümüne değineceğiz.

Bu sorunlar karşı karşıya kalan bir çok kişi Android kilit ekranı desenini unutmanın çözümünü araştırıyor ancak detaylı bilgilere ulaşamıyor. Bu sorunun bir çok çözümü mevcut. Şimdi onlara değineceğiz.

Screen Lock ByPass ile Kilit Kırmak

Telefonunuzda kullandığınız internetle ve telefonunuzda kayıtlı olan gmail adresiniz bizim için çok önemli bu yöntemde. Bilgisayar üzerinden Screen Lock ByPass uygulamasını uzaktan yükleme yöntemiyle telefonunuza yükleyin ve telefonunuzu şarja takıp bypass işlemini başlatın. Böylelikle telefon kilit deseni sorununuz çözüme ulaşmış olacaktır.

Direkt Reset Atmak

Diğerler yöntemlerin işe yaramaması doğrultusunda yapılacak bir şey yoktur ve fabrika ayarları resetini yapmanız gerekiyor. Bunun için önceden daima dosyalarınızı arşivlemenizi tavsiye ederiz.  Bunun için Ses + Güç tuşuna aynı anda basmalısınız.

Bu yöntemler ile sorununuz çözüme ulaşacaktır. Amacımız dosyalarınızın kaybolmaması ve en sağlıklı şekilde bu sorundan kurtulmanız. Bahsettiğimiz gibi eğer sorununuzu ByPass ile çözemezseniz maalesef dosyalarınızın kaybolacağı hard reset işlemini gerçekleştirmeniz gerekecek.

Bir sonraki sefere kilit ekranınızı daha basit bir şekil yapmayı unutmayın, geçmiş olsun ve iyi forumlar!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!