Android Telefonlar İçin En İyi Hava Durumu Programı

Eskiden yalnızca televizyonlardan izleyerek yarın havanın nasıl olacağını öğrenirdik. Ancak bazı durumlarda hava durumları tutmayabiliyordu ve mağdur olabiliyorduk. Ancak akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte birçok uygulamanın çıkması gibi hava durumu uygulamaları da yerini aldı. Öyle ki, vazgeçilmez olan hava durumu uygulamalarının sayısı günümüzde öyle çok ki hangisini indireceğimizi şaşırmış durumdayız. Sizler için en doğru tahminleri yapan ve kullanılan hava durumu uygulamalarını ele aldık. Peki Android telefonlar için en iyi hava durumu programı hangisidir?

Anroid Telefonlar İçin En İyi Hava Durumu Programı
Android Telefonlar İçin En İyi Hava Durumu Programı

Bu makalemizde sizler için internette en çok araştırılan konulardan olan Android telefonlar için en iyi hava durumu programı, Android için en iyi hava durumu uygulaması, en iyi hava durumu uygulaması Android, en iyi hava durumu uygulaması ios, en iyi hava durumu uygulaması 2021, Samsung telefonlar için en iyi hava durumu uygulaması, en iyi hava durumu aplikasyonu ve son olarak en güvenilir hava durumu uygulaması gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık… 

Weather Underground 

Weather Underground, dünya üzerinde en çok kullanılan hava durumu uygulamalarının başında gelmektedir. Uygulamanın ara yüzü de oldukça kullanışlı olduğu için her yaştan kişinin kullanımına uygundur. Ayrıca anlık olarak güncellenen hava durumu tahminleri ile olası sürprizlere yakalanma olasılığınız da düşer. Ayrıca tamamen ücretsiz olarak uygulama marketlerinden edinebilirsiniz. Ancak her ücretsiz uygulama gibi bazı durumlarda reklam izletebilmektedir. Eğer reklam ödemek istemezseniz yıllık olarak birkaç dolar karşılığında reklamları kaldırabilirsiniz. 

Yahoo Hava Durumu Uygulaması 

Dünyanın en çok kullanılan arama motorlarından biri olan Yahoo’nun hava durumu uygulaması Yahoo hava durumu da en doğru tahminleri yapan ve en çok kullanılan hava durumu uygulamalarından biridir. Ara yüzü oldukça basit olan uygulama her yaştan kişinin kullanımına da uygundur. Öyle ki, basit ayarlamalarla dünyada ki her yerde hava durumunu görebilirsiniz. Yahoo uygulamasını tamamen ücretsiz olarak uygulama marketlerinden edinebilirsiniz. 

AccuWeather 

Dünyanın en çok kullanılan hava durum uygulamalarından biri olan AccuWeather an itibariyle neredeyse 50 milyon kişinin telefonunda bulunuyor. Ayrıca dünya üzerinde en doğru tahminlerden birini yapan hava durumu uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. AccuWeather ile günlük olarak hava durumu tahminlerinin yanı sıra gelecek günleri görebilir, hava durumu özetlerini görebilir ve dünyanın her yerinde ki havaları gözlemleyebilirsiniz. 

Today Weather 

Today Weather, oldukça basit bir ara yüze sahip olmasıyla birlikte dünyanın her yerinde bulunan hava durumu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayan bir uygulama. Öyle ki, diğer uygulamaların yanı sıra Today Weather de en doğru tahminleri yapmasıyla biliniyor. Uygulamanın en güzel yanlarından biri ise ani değişiklikleri cihazınız üzerine tahmin olarak göndermesidir. Ayrıca uygulama yaklaşık 20 milyon kişinin cihazında bulunmaktadır. 

Dark Sky – Hyperlocal Weather 

Söylemek gerekir ki en az kişinin kullanımına sahip olmasına rağmen puanı en yüksek olan uygulamalardan biri Dark Sky – Hyperlocal Weather olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama marketlerinde yaklaşık 4,2 kullanıcı puanına sahip olan uygulamanın yorumları da oldukça iyi. Uygulamayı ücretsiz olarak ilgili birimlerden edinebileceğiniz gibi çeşitli uygulama içi satın alımlarla özellikleri açabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.