Arama Yaparken Kullanılan En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları

Arama yaparken kullanılan en iyi ses değiştirme uygulamaları ile biriyle konuşurken sesinizi tamamen değiştirebilir, konuşma esnasında çeşitli ses efektleri kullanarak konuşmanızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

Ücretli ve ücretsiz sürümleriyle ses değiştirme amacınıza en iyi şekilde cevap verebilecek bu uygulamalar, onlarca farklı efekt seçeneğine sahip. Hayvan sesleri, patlama ya da siren sesleri gibi farklı efektleri konuşma esnasında karşınızdakine duyurabilir ve onları şaşırtabilirsiniz. 

Arama Yaparken Kullanılan En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları 

FunCall 

Arama Yaparken Kullanılan En İyi Ses Değiştirme UygulamalarıÜcretsiz ses değiştirme uygulamaları arasındaki Funcall, efekt seçenekleriyle bir hayli dikkat çekiyor. İOS ve Android akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz uygulama, farklı ses değiştirme seçenekleri sunuyor. Ki uygulamanın milyonlarca defa indirilmiş olması da, hem ücretsiz olması hem de kaliteli bir uygulama olmasından kaynaklanıyor. 

Call Voice Changer Allogag 

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz ses değiştirme uygulaması, sesinizi değiştirebileceğiniz gelişmiş seçenekler sunuyor. Oldukça basit bir ara yüze sahip olması da, arama esnasında pratik bir şekilde ses değiştirilmesine imkân veriyor. Background özelliğine yer verilen uygulama da, konuşmanızın arka planına farklı seslerde ekleyebilirsiniz. 

Efektler ekleyebileceğiniz bu uygulamanın gelişmiş özelliklerini kullanabilmek için, maalesef ücretli sürümünü almanız gerekiyor.  

Voice Changer Calling 

Maalesef ki arama yaparken kullanılan en iyi ses değiştirme uygulamaları arasında, ücretsiz programlar fazla gelişmiş özellik sunmuyor. Voice Changer Calling ses değiştirici de, sunduğu gelişmiş özellikleri ile ücretli bir uygulamadır. Ücretsiz sürümü de bulunmasına karşın, ücretsiz sürümünün fazla tatminkâr olduğunu söyleyemeyiz. 

Call Voice Changer 

Hem ses değiştirmek ve hem de konuşmanıza farklı efektler ekleyebilmek için, oldukça başarılı bir program. Çeşitli hayvanların seslerini efekt olarak ekleyebileceğiniz uygulama, demo kullanımının ardından ancak ücret ödeyerek kullanılabilmektedir. Programın demo sürümünde de, fazlaca seçenek olduğunu hemen belirtelim. 

Ses değiştirme programlarının gelişmiş seçeneklerinden faydalanmak için, ücretli sürümlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Ancak böyle basit bir şaka uygulaması için verilecek ücrete ne kadar değer oldukları da, elbette tartışılır. Sizde kullandığınız ücretli ve ücretsiz en iyi ses değiştirme uygulamaları arasında olanları, yorum kısmından bize iletebilirsiniz. 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!