Kuruluş Osman Yeni Bölümde Neler Oluyor? | Son Bölüm İzle

Kuruluş Osman Son Bölüm Full İzle Dizimag

Kuruluş Osman dizisi ATV’nin en çok seyredilen dizilerinden olan kuruluş osman son bölüm full izle dizimag, kuruluş osman son bölüm full izle, kuruluş osman oyuncu kadrosu ve gelecek bölüm kuruluş osman’da yaşanacaklar ile ilgili detaylar yazımızın devamında sizlerle.

Yayın hayatına başladığı günden beri milyonları ekran başına kilitleyen Kuruluş Osman dizisi çok konuşulmaya devam ediyor. Kuruluş Osman son bölümde yaşanan heyecanlı olaylar dizi izleyicisinin gelecek bölümünü merakla beklemesini sağlıyor. Kuruluş Osman ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman yeni bölümde neler yaşanacak? Kuruluş Osman oyuncuları kimlerdir? Gelin bunlara beraber göz atalım. 

Kuruluş Osman Dizisinin Konusu Hakkında

Diriliş Ertuğrul dizisine devam niteliğinde göreceğimiz Kuruluş Osman Dizisi, tarihî dizi sevenlerin yoğun ilgisini çekmektedir. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen ve izlenme rekorları kıran dizide, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş aşamalarını, Osman Gazi’nin hayatını görüyoruz.

Son döneme damga vuran Kuruluş Osman Konusu her yaşa hitap ediyor ve gerçek yaşanmış olaylardan kurgulanıyor. Dizinin konusu ise şöyle: Ağabeyi yok iken Kayı Obası’nı yönetmekte olan Dündar Bey, otağda yaşayan insanlar ve otağ beyleri ile birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyaret eder. Ziyaret amacı Ertuğrul Bey’in sağladığı güvenli ilişkiler çerçevesinde bir ticaret anlaşması yapmaktır. Ancak yapılan ziyaret pek dostane şekilde sonuçlanmaz. Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’un Türklerle olan bu dostluğundan rahatsız olan ezoterik yapılanma, bu ziyaretin kanlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlar. Bu ziyaret sırasında amcası ile birlikte kaleyi ziyaret etmekte olan Osman, üstün bir kahramanlık göstererek kötü sonuçları engeller. Bu olay Osman için gizemli ve tehlikeli bir maceranın başlangıcı olacaktır. 

Kuruluş Osman Dizisi, Türk Osmanlı tarihi merkezli olmak üzere içerisinde savaşların yaşandığı gibi eski zamanlarda ki aşk hikayeleri, sosyal yaşam gibi konuların da ele alındığı tarih – kurgu dizisidir. Bu alanda başarılarını sürdüren Kuruluş Osman dizisi 13 Mayıs 2020’dan beri izleyiciyle buluşmaya devam etmekte.

Kuruluş Osman Oyuncu Kadrosu

Çarşamba günleri insanları ekrana kilitleyen Kuruluş Osman oyuncu kadrosu oldukça profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Dizinin başrolü Osman Bey’i Burak Özçivit canlandırmaktadır. Bamsı karakterini Nurettin Sönmez, Bala Hatun karakterini Özge Törer, Dündar karakterini Ragıp Savaş, Balgay karakterini Yurdaer Okur, Sofia karakterini Alma Terziç, Gündüz karakterini Emre Basalak, Burçin karakterini Aslıhan Karalar, Cerkutay karakterini Çağrı Şensoy, Ayşe Hatun karakterini Açelya Özcan ve son olarak Hazal Hatun karakterini Yeşim Ceren Bazoğlu canlandırmaktadır. 

Ayrıca yeni sezonda diziye usta oyuncu Ahmet Yenilmez’in yanısıra eski yeşilçam ustalarından deyim yerindeyse eski kurtlardan Cüneyt Arkın ve Tamer Yiğit’in de dahil olduğunu görmekteyiz.

Kuruluş Osman Hangi Kanalda ve Ne Zaman Yayında

Kuruluş Osman Hangi Kanalda Yayınlanıyor? 

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren gün birincisi olarak yayın hayatına devam eden Kuruluş Osman dizisini izlemek isteyen kişiler Kuruluş Osman hangi kanalda yayınlanıyor diye merak etmektedir. Kuruluş Osman dizisi her çarşamba günü saat 20.00’de ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Kuruluş Osman’ın Bir Sonraki Bölümünde Neler Olacak?

Kuruluş Osman Gelecek Bölüm Fragmanı

Her hafta ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman’ın sıradaki bölüm fragmanı hafta sonları yayında olmakta. Resmi Youtube adreslerinden bir sonraki bölüm ile ilgili fragmanları takip edebilmek mümkün.

Kuruluş Osman dizisinin son bölümünü ve geçmiş tüm bölümlerini full olarak Atv’nin kendi sitesi olan Atv.com.tr  den sorunsuz izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman Yeni Sezon 50. Bölüm Fragmanı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!