Kuruluş Osman Yeni Bölümde Neler Oluyor? Son Bölüm Full Fragman İzle

yorumsuz
216 okuma

Kuruluş Osman Yeni Bölümde Neler Olacak? Kuruluş Osman Dizi Oyuncuları

Kuruluş Osman dizisi ATV’nin en çok seyredilen dizilerinden olan kuruluş osmanın son bölümü, kuruluş osmanın 21. 22. bölüm fragmanı, kuruluş osman hangi kanalda, kuruluş osman ne zaman yayında, kuruluş osmanın oyuncu kadrosu ve gelecek bölüm kuruluş osman’da yaşanacaklar ile ilgili detaylar yazımızın devamında sizlerle.

Kuruluş Osman Dizisinin Konusu Hakkında

Diriliş Ertuğrul dizisine devam niteliğinde göreceğimiz Kuruluş Osman, tarihî dizi sevenlerin yoğun ilgisini çekmektedir. Henüz yeni yeni başlamış olan bu dizide, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş aşamalarını görüyoruz.
Ertuğrul Gazi’nin geliştirdiği ticari antlaşmalara göre, Kayı boyunu idare eden Dündar bey, yeğeni Osman Gazi’yi de alarak yabancıların kalesine görüşmeye gider. Masum bir ticari görüşme olmasından yana olmayan düşmanlar, hain bir planla gelecek olanları beklemektedirler. Osman Gazi, kahramanlık dolu bir savunma sergiler, artık büyük bir var olma mücadelesi başlamıştır.

Kuruluş Osman Dizisi, Türk Osmanlı tarihi merkezli olmak üzere içerisinde savaşların yaşandığı gibi eski zamanlarda ki aşk hikayeleri, sosyal yaşam gibi konuların da ele alındığı tarih – kurgu dizisidir. Bu alanda başarılarını sürdüren Kuruluş Osman dizisi 13 Mayıs 2020’dan beri izleyiciyle buluşmaya devam etmekte.

Kuruluş Osman Oyuncu Kadrosu

Her geçen gün seyirciyi ekran başına çeken Kuruluş Osman dizisinin kadrosunda da birbirinden usta oyuncular bulunmakta. Burak Özçivit’in başrolünü aldığı dizi de Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel , İsmail Hakkı Ürün, Ayşegül Günay Demir, Alma Terziç , Emre Basalak, Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan Akdeniz, Aslıhan Karalar, Uğur aslan ve birçok oyuncu bulunmakta.

Kuruluş Osman Hangi Kanalda ve Ne Zaman Yayında

İzleyici televizyona çeken Kuruluş Osman dizisi her hafta ATV’de yayınlanmakta. ATV üzerinden yayın yapmakta anlaşan dizi 20 bölümünü yayınladı. Kuruluş Osman her hafta içi Çarşamba günleri saat 20:00 itibariyle seyircisi ile buluşmakta. Her geçen hafta izleyici sayısında da yükselişe neden olan dizinin senaryosu da oldukça ilgi çekici

Kuruluş Osman’ın Bir Sonraki Bölümünde Neler Olacak?

Kuruluş Osman’ın her bölümünde oldukça ilgi çekici hikayeler bulunuyor. Dizinin gelecek bölümde Osman beyin Dündar beye karşı kini ve gözdağı vermesi de yer alacak sahneler arasında. Osman Bey çevrede ki obalara gidip istediğini alamamasının ardından kinlenmesi sıradaki bölümün de kanlı bıçaklı geçmesine neden olabilir.

Kuruluş Osman dizisi çekim yeri, Beykoz Riva tesisleridir. Burada geçmiş tarihe uygun bir set hazırlanmıştır.
Sitemizde, Kuruluş Osman fragmanları ve kamera arkası görüntüleri bulabilir, bölüm özetleri inceleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman Gelecek Bölüm Fragmanı

Her hafta ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman’ın sıradaki bölüm fragmanı hafta sonları yayında olmakta. Resmi Youtube adreslerinden bir sonraki bölüm ile ilgili fragmanları takip edebilmek mümkün.

Kuruluş Osman 21. Bölüm Fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Tweetle

Etiketler: , , , , , , ,

Konu hakkında yorumunuzu yazın