Biz Kimiz & Hakkımızda

Bilgitarif.com 13.11.2019 da “Güncel Bilgi ve Tarif Sitesi” sloganıyla yayın hayatına başlamış olup, amacımız insanların normal yaşamlarında merak ettikleri, öğrenmek istedikleri bilgileri en kısa yoldan kendilerine sunmak ve kafalarındaki soru işaretinin kalkmasına bir nebze de olsa yardımcı olmaktır.

Bunları yaparken de özel hayatın gizliliğine özen gösteriyor ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlı kalmaya çalışıyoruz.

Kısaca; hayatın çeşitli alanlarında ülkemizde ve Dünya’da meydana gelen ve doğrudan insan hayatını ilgilendiren bilim, teknoloji ve sosyal yaşam alanlarında gelişen toplumsal olaylar ve gelişmeler hakkında doğru ve gerçek bilgiler aktarmak, bunları yaparken de T.C yasalarına uygun olarak ilkeli, seviyeli, insan hayatına saygılı bir şekilde Türk internet mecrasına katkıda bulunmaktır.

Lütfen Dikkat..!

Amacımız, her ne kadar sizlere; güncel ve faydalı bilgiler sunmak olsa da, paylaştığımız bilgiler zamanla geçerliliğini ve güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu yüzden (haber, bilgi, yorum, tıbbi bilgiler, makale, video, resim vs) kısaca tüm materyallerin sadece genel bilgilendirme amaçlı olduğunu ve bu bilgilerin zamanla geçerliliğini yitirmiş olabileceğini lütfen unutmayın! Sitemizden edindiğiniz bilgileri her ne olursa olsun hiçbir zaman alanında uzman kişilerin görüşü ve tavsiyesi olmadan doğrudan kişisel teşhis ve tedavi yöntemi olarak kullanmayınız.

Sağlığınızla ilgili özellikle de hayati önem taşıyan durumlarda lütfen uzman hekime başvurunuz. Sitemiz, alanında uzman bir kişiye danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yazılarımıza yorum yapan, soru soran veya görüş bildiren kişiler bu uyarıları hükmen kabul etmiş sayılırlar.

Dış Bağlantılar
Bilgitarif.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. bilgitarif.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Bizi Anlayışla Karşılayacağınızı Umar, Saygılarımızı Sunarız.

error: Bu içerik korunmaktadır !!