2020’nin En İyi Uygulama Kilidi Uygulamaları, 2021, 2022

Android ve İOS İçin 2020’nin En İyi Uygulama Kilidi Uygulamaları

En iyi uygulama kilitleyici uygulamalar: Cep telefonunuzda bulunan uygulamalara kilit koyarak sizden başkasının uygulamaya girmesini istemiyorsanız, 2020’nin en iyi uygulama kilidi uygulamaları listemizi inceleyebilirsiniz. 

Gizliliğinize siz ne kadar önem verseniz de, çevrenizdeki meraklı insanlar veya art niyetli kimseler bunu fazla önemsemeyebilir. Cihazınızın ekran kilidinin açık kalması halinde ise, tüm uygulamalarınız, doğal olarak kolay bir şekilde erişilebilir olacaktır. Aşağıdaki uygulamalar, istediğiniz telefon uygulamasına şifre koymanızı sağlayarak gizliliğiniz için harika katkılar sunuyor. 

2020’nin En İyi Uygulama Kilidi Uygulamaları 2021, 2022

App Hider 

2020’nin En İyi Uygulama Kilidi Uygulamaları, 2021, 2022

En iyi uygulama kilitleyici uygulamalar arasındaki App Hider, cihazınızdaki tüm uygulamalara şifre koymanızı sağlıyor. Akıllı telefonlarda video ve fotoğrafları şifreleyebilme özelliklerine de sahip App Hider, Android ve İOS tabanlı cep telefonlarında kullanılabiliyor.  

Hexlock 

Son derece şık ve sade bir arayüze sahip olan Heclock App Lock, uygulama sınırlama konusunda oldukça başarılı uygulamalardan biridir.  

Uygulama önceden ayarlayabileceğiniz farklı profillerle, kademeli olarak uygulamalara erişimi kısıtlıyor. Şifre ya da desenle kilitleme özelliğine sahip uygulama, ücretsiz olsa da uygulama içi satın alma stratejisine sahiptir. 

CM AppLock 

Oldukça başarılı uygulama şifreleme araçlarından biri olan CM AppLock, Cheetah Mobile firması tarafından geliştirilmiştir.  

Bu uygulamanın en güzel özelliği, uygulamanızı açarken 3 kez yanlış şifre girilmesi halinde ön kamera ile fotoğraf çekebilmesidir. Bu sayede, uygulamanızı açmak isteyen kişinin kim olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. 

MaxLock 

Sadece Android cihazlarda kullanabileceğiniz MacLock, sunduğu farklı temalarla kişiselleştirme olanağı tanıyan en iyi uygulamalar arasındadır. Ücretsiz olduğu gibi reklamsız hizmet veren MacLock, daha çok kar amacı gütmeyen uygulama olarak öne çıkıyor. 

2020’nin en iyi uygulama şifreleme uygulamaları arasındaki MacLock alanında başarılı bir uygulama olduğu gibi, cihazınızın pil ve performans bilgilerini de görmenizi sağlıyor. 

Finger Security 

Diğer uygulama kilitleyici uygulamalardan farklı olan Finger Security, parmak izi ile uygulamalarınızı şifreliyor. Bu özelliğiyle farklılık yaratan Finger Security, 2014 yılından günümüze kadar milyonlarca telefonda yer aldı. 

Norton App Lock 

Bilindiği üzere Norton, daha çok antivirüs yazılımları ile öne çıkan bir yazılım şirketidir. Her ne kadar biz şirketi daha çok antivirüs yazılımları ile tanısak da, şirket bilgisayar ve akıllı cep telefonları için farklı birçok kullanışlı yazılımı geliştirerek hizmete sundu. 

Desen veya PIN şeklinde uygulamanıza kilit koyarak gizliliği sağlayabileceğiniz Norton App Lock, onlarca farklı tema ile oldukça kişiselleştirilebilir bir uygulama olarak öne çıkmaktadır. 

Keepsafe App Lock 

Basit bir kullanıma sahiptir. Parmak izi ile şifreleyebilme özelliğine sahip olması uygulamanın öne çıkmasını sağlarken, desen ve PIN ile şifreleme özellikleri de tercihinize kalmış. 

Özelleştirilebilir ayarlamaya uygun yapısıyla, belirli bir süreliğine uygulamayı tek dokunuşla devre dışı bırakabilirsiniz. 

Privicy Knight Applock 

Ücretsiz ve reklamsız bir uygulama kilitleyici arıyorsanız, Privicy Knight Applock tercihleriniz arasında olmalıdır. 

Parmak izi, desen ve PIN kodu ile uygulamalarınızı kilitleyebileceğiniz Privicy Knight Applock, listemizdeki diğer uygulamalar kadar popüler olmasa da son derece pratik bir kullanıma sahiptir. 

Uygulama sayesinde gelen ve giden aramaları kilitleyebilir, tarayıcı geçmişinizi temizleyebilir ve hatta uygulamanın kaldırılması için farklı önlemler alabilirsiniz. 

2020’nin en iyi uygulama kilidi uygulamaları listemizde yer alabilecek onlarca uygulama şifreleme aracı olsa da, bunlar arasından en kullanışlı ve ücretsiz olanlarını sizler için yazdık. 

1 yorum
  1. Barış Geçmen diyor

    Cam filmi uygulama yöntemleri adına gerçekten çok bilgi verici ve aydınlatıcı bir yazı olmuş. Tebrik ederim.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!