Akıllı Telefonlar İçin 2020’nin En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

İOS ve Android Özellikli Telefonlar İçin 2020’nin En İyi Video Düzenleme Uygulamaları 

Video çekimleri için çok sık kullandığımız akıllı telefonlarımızla çektiğimiz videolara farklı özellikler eklemek, format değişikliği yapmak veya farklı düzenlemeler yapabilmek, akıllı telefonlar için 2020’nin en iyi video düzenleme uygulamaları ile mümkündür. 

Bu uygulamalardan bazıları yapacağınız düzenlemelerin yanı sıra, videolarınıza efekt eklemek için de oldukça elverişli uygulamalardır.  

Akıllı Telefonlar İçin 2020’Nin En İyi Video Düzenleme Uygulamaları 

FilmoraGo 

Akıllı Telefonlar İçin 2020’nin En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Android ve İOS tabanlı akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz FilmoraGo, gelişmiş özellikler sunan oldukça profesyonel bir video düzenleme uygulamasıdır. 

Profesyonel özelliklerine rağmen ücretsiz olan uygulama, videolarınız için çeşitli filtrelemeler sunar. Videolarınızı kesmek, kırpmak, sosyal medya sitelerine uygun boyutlara getirmek gibi birçok temel özelliği kullanıcısına sunmaktadır. 

Gelişmiş tema seçenekleriyle bir hayli kişiselleştirilebilir olan FilmoraGo, sosyal medya desteği ve ters oynatma seçeneğiyle de bir hayli ilgi çekmektedir. 

Adobe Premiere Rush 

Adobe kalitesiyle sunulan uygulama, videolarınızda farklı birçok düzenlemeyi birkaç tıklamayla kolaylıkla yapmanızı sağlıyor. 

Videolarınıza sonradan müzik eklemek, çeşitli video efektleri eklemek, videoların kırpılması veya kesilmesi gibi çeşitli özellikler sunar. Uygulama aynı zamanda videoları farklı formatlara dönüştürerek, çeşitli platformlarda kolaylıkla yayınlamanız için videonuzu hazır hale getirir. 

Android ve İOS cihazlar için uygun olan video düzenleme uygulamasının sunduğu bulut depolama özelliği ise, videolarınızı otomatik kaydederek silinme riskine karşı ulaşılabilirliği artırır. 

VivaVideo 

VivaVideo, akıllı telefonlar için 2020’nin en iyi video düzenleme uygulamaları arasında sunduğu gelişmiş seçeneklerle dikkat çekiyor. 

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama ile TikTok videolarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. VivaVideo; video kırpma, kesme, birleştirme, ses ekleme, arka plan uygulama, yavaşlatma ve hızlandırma gibi harika özellikleri kullanıcılarına sunar. 

Cep telefonunuzla çektiğiniz videoları farklı formatlara dönüştürme ve sosyal medya sitelerine uygun boyutlara getirme gibi özellikleri ise, uygulamayı daha fazla öne çıkarmaktadır. 

Quick 

En iyi video uygulamaları arasında olma yolunda hedefini zirve olarak belirleyen Quick ile klasik video düzenlemelerinin yanında, farklı özellikleri de kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Videolarınızı döndürebilir, kırpabilir, farklı formatlara çevirebilir veya birleştirebilirsiniz. Format değişikliğini en başarılı şekilde yapan uygulamalardan biri olan Quick, videoya ses ekleme gibi konularda da gayet başarılı bir uygulamadır. 

Kendi bünyesinde farklı tarzda toplam 100 şarkıyı ücretsiz sunan uygulama, 23 ayrı tema ile daha kişiselleştirilebilir videolar hazırlamanıza yardımcı oluyor. 

PowerDirector 

80 milyona yakın indirilme sayısıyla 2020’nin en popüler video düzenleme uygulamaları arasında olan PowerDirector, Google Play üzerindeki puan ortalamasıyla da ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor. 

300’e yakın video çıkartması, 40 geçiş efekti ve 400’den fazla video şablonu sunan bu uygulama, maalesef ki henüz sadece Android cihaz sahiplerinin kullanabileceği bir video düzenleme editörüdür. 

KineMaster 

Android ve İOS telefon kullanıcıları arasında popüler olan KineMaster, daha çok sosyal medyaya odaklanmış video editörlerinden biridir. Youtube, Instagram ve TikTok gibi sosyal medya platformları için videolarınızı özelleştirebileceğiniz KineMaster, farklı birçok video formatını destekliyor. 

Video hız kontrolü, özel efektler ekleme, videoya iki farklı sesi aynı anda ekleme, kesme, kırpma ve birleştirme gibi farklı özellikler sunarak kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!