Akıllı Telefonuma Ücretli Olan Bir Uygulamayı Ücretsiz Nasıl İndiririm?

Google Play Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme 2020

Telefonunuza ücretli bir uygulamayı ücretsiz bir şekilde hangi yöntemle ne şekilde indirebileceğiniz hakkında bilgiyi sizlerle paylaşmak istedik. Aptoide isimli bir uygulama var bu uygulama üzerinden istediğiniz oyun veya uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Google Play Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme 2020
Tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi kullanılan birçok yöntem, Google Play ücretli uygulamaları ücretsiz indirme 2019 yılı için de geçerlidir. Eski yöntemlere benzer ve kısmen aynı yöntemleri kullanarak, ücretli Google Play uygulamaları ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Bu yöntemlerden bazıları şunlardır.

Google Ödüllü Anketler
Uygulama ya da oyun indirmek için para harcamak istemiyorsanız, para harcamadan uygulama indirmenin en garanti yollarından birisi Google Ödüllü Anketlerdir. Her hafta Google tarafından size gönderilen 1 anketi cevaplayıp kazanacağınız Google Play kredisi ile, ücretsiz uygulamalar indirebilirsiniz.

Freapp
Birçok uygulamaya göre daha büyük boyutlu ücretsiz indirmenizi sağlayan Freapp, haftada bir kez Google Play üzerinden ücretli uygulama indirmenize izin vermektedir.

myAppFree
MyAppFree uygulaması da, Google Play üzerindeki ücretli uygulamalar arasından kendi seçtiği uygulamaları, her gün servis ederek bir ücretli uygulama indirilmesine imkan tanımaktadır.

Free Store
Free Store uygulaması sayesinde, Android markette bulunan paralı uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu yöntemle indireceğiniz uygulama boyutunun büyük olması durumunda, uygulama çalışmayacağı için küçük boyutlu uygulamalar için bu yöntem denenebilir.

  • Free Store uygulamasını indirin.
    Google Mağazasına giriş yapın.
  • Küçük boyutlu, ücretli uygulamalardan birisini seçin.
  • İndirme kısmında, yukarıda görülen paylaşma ikonuna tıklayarak uygulamayı paylaş seçeneğini seçin.
  • Karşınıza hangi yöntemle paylaşmak istediğinize dair bir soru geldiğinde, paylaşma seçeneği için ‘free store’ seçeneğini seçerek paylaşın.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra uygulamanın indirme bağlantısına yönlendirileceksiniz. Yönlendirme sonrasında bulunan ‘Download’ seçeneğini seçip uygulamayı indirin.

Haftanın Google Play Ücretsiz Uygulaması

Yakın bir zaman önce Google Play tarafından sunulan ve halen BETA aşamasında olan haftanın ücretsiz uygulaması bölümünde, Google Play her hafta ücretli bir uygulamanın ücretsiz olarak indirilmesine müsaade ediyor. Ancak BETA sürümü olması nedeniyle birçok kimsede halen gözükmeyen bu özellik, aile bölümünde yer almaktadır.

İşe Yarar  Yine Benzer Bir Taktikte

“Free Store” uygulamasından söz edeceğim. Bu uygulama Google Play’deki ücretli uygulamaları ücretsiz bir biçimde indirmenize yardımcı olacak. Uygulama telefonunuzda kurulduktan sonra şu adımları gerçekleştirmelisiniz.

Google Play’e giriş yapın.
Google Play’de ücretli herhangi bir uygulamayı seçin.
Uygulamayı indirme kısmına geldikten sonra yukarıda paylaşma bölümü var. Ona tıklayıp paylaş diyeceksiniz.
Paylaş dedikten sonra karşınıza ne ile paylaşmak istediğinizi soran bir ekran çıkacak. Siz de oradan “free store” uygulamasını seçeceksiniz.
Free store uygulamasını seçtikten sonra sizi uygulamayı indirebileceğiniz bağlantının yeer aldığı bir yere götürecek.
En son sayfada download dediğiniz zaman uygulama inmeye başlayacaktır.

Ücretli uygulamaları bu şekilde bedava indirebilirsiniz. Ancak sizlere önerim büyük boyutlu uygulamaları indirip boşuna zaman kaybetmeyin. Çünkü boyutu büyük olan uygulamalar çalışmıyor. En çok 200-300 MB boyutunda dosyalar indirin. Onların çoğunu çalıştırıyor.

Yine ayrıca indireceğiniz uygulamanın adını Google a yazıp sonuna da APK yazısını eklediğinizde örneğin “GTA San Andreas APK” ücretsiz ve kolay şekilde uygulamayı indirebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!