Android Telefonlar İçin 2020’nin En İyi Çizim Uygulamaları

Android Telefonlar İçin En İyi Çizim Uygulamaları 2020, 2021, 2022

Hayal gücünün sihirli dokunuşlarla somut bir gerçeğe dönüştüğü çizimler yapmak, birazda sanatsal yetenek isteyen bir konudur. Android telefonlar için 2020’nin en iyi çizim uygulamaları listemizde yer verdiğimiz bu uygulamalar, cep telefonunuzu daha eğlenceli hale getirmenizi sağlıyor. 

Her ne kadar tuval üzerinde yapılan dokunuşların o muhteşem hazzını vermese de, akıllı telefonunuzdan oyun oynamak veya sosyal medyada zaman öldürmek gibi seçeneklere göre iyi bir alternatif olarak görünüyor. 

Android Telefonlar İçin 2020’nin En İyi Çizim Uygulamaları 

PaparDraw 

Android Telefonlar İçin 2020’nin En İyi Çizim Uygulamaları

Gerçeklik deneyimi oldukça yüksek bir çizim uygulaması arıyorsanız, PaperDraw mutlaka tercihleriniz arasında yer almalıdır. Detaylara inebilmek için kullanabileceğiniz çeşitli fırçalar, silgi ve cetvel gibi nesnelerin bulunduğu uygulama, harika çizimler yapmak için oldukça kullanışlıdır. 

Uygulamanın önemli özelliklerinden biri, herhangi bir resmi içe aktararak saydamlaştırmanıza ve orijinal resmin üzerine de çizim yapılmasına izin verilmesidir. Tabii ki uygulamanın tüm özellikleri, bunlardan ibaret değil. Grafik araçlarının olması, çizimler üzerine kısa metinlerin eklenebilmesi ve çok daha fazlasıyla PaperDraw, en iyi ücretsiz çizim uygulamaları arasındadır. 

Sketch Master 

Az yer kaplayan ve farklı onlarca özellik sunan çizim uygulaması Sketch Master, ücretsiz bir uygulama olmasıyla da dikkat çekiyor. 7 çeşit fırçası bulunan uygulama, %3000 üst sınırında zoom özelliği sunarak çizimlerinizi daha profesyonel yapmanıza imkân veriyor. 

Hazırladığınız çizimleri sosyal medya sitelerinde kolayca paylaşabileceğiniz Sketch Master’ı uygulama içi satın işlemleri bulunmadan kullanabilirsiniz. 

Stekch Book 

Kendi alanında ödül alan Sketch Book, bu yüzden Android telefonlar için 2020’nin en iyi çizim uygulamaları listemizde ayrı bir yere sahip. 

Katman çeşitleri, karıştırma modları ve 160’dan fazla çizim fırçasıyla harika çizimler yapmak için en iyi uygulamalar arasındadır. Amatörlerin dahi çok güzel çizimler yapabileceği uygulama, profesyonel çizimcilerinde ilk sırada yer alan tercihlerinden biridir. 

Medibang Paint 

Çizgi roman çizimleri için harika bir seçenek olan MediBang Paint, mobil cihazların yanı sıra dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla da kullanabileceğiniz bir uygulamadır. 

100’ü aşan fırçayı ücretsiz kullanabileceğiniz, farklı arka planlar atayabileceğiniz ve bulut desteğiyle çizimlerinizi kaybetmeden kaydedebileceğiniz MediBang Paint, ücretsiz olduğu gibi uygulama içi satın almalarda bulunmuyor. 

Ibis Paint X 

Diğerleri gibi gelişmiş özelliklere sahip çizim uygulaması Ibis Paint X, bazı ayırt edilebilir özellikleri de kullanıcısına sunuyor. Çizim esnasında ekran kaydetme ve tercihe göre yayınlama özelliği, onu öne çıkaran en önemli özellikler arasında yer alıyorlar. 

140’dan fazla fırça çeşidine sahip olan uygulama, dijital, keçeli ve tükenmez kalem çeşitleriyle çiziminize farklılık katmanızı sağlıyor. Ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcut olan çizim uygulamasının ücretsiz sürümü, reklam içermektedir. 

Adobe Illustrator Draw 

Farklı çizim teknikleri sunan Adobe Illustrator Draw, Android telefonlar için 2020’nin en iyi çizim uygulamaları arasında ücretli ve ücretsiz sürümü bulunan uygulamalardan biridir. Adobe kalitesiyle çizim uygulaması sahip olmak isteyenler, onlarca farklı fırça ve kalem ucu seçenekleriyle Adobe Illustrator Draw’ı tercih edebilirler. 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!