Basur (Hemoroid) İçin Krem Önerisi (Vicks)

Basura(hemor0id) ne iyi gelir sorusunda vicks’i hiç denediniz mi? Milyonlarca kişide görülebilen, en çok sorun yaratabilen, doktora bile anlatılmasında oldukça utangaçlık yaşatabilen bu problem, farklı yollarla atlatılabilmektedir. Basur için şifalı bitkileri deneyebilir, ilaç kullanabilir, kesin çözümlerden faydalanabilir veya vicks kullanabilirsiniz. Peki basura vicks önerisini duymak ister misiniz? Eğer basura iyi gelen vicks önerisi ve ideal kullanım şekilleri yazımızın devamında bulunmaktadır.

Basur nasıl geçer sorusunda da vicks benzeri konuların ele alındığını görebilirsiniz. Halk arasında vazelin olarak da bilinirken, terimle anlatılmak gerekirse, buharlaşan merhem diyebiliriz. Kokusu son derece güzeldir ve nefes açıcı bir yönü vardır. Vicks, basur bulunan bölgeye sürülebilir ve tedavi gerçekleştirilebilir. Kesinlikle etkisinin olduğunu söyleyebiliriz. Vicks kremin basur ağrılarını azalttığını ve sorunu geçirebildiğini söyleyebiliriz. Şişmiş toplardamarların inmesini sağlar ve kılcal damarları genişletir.

Basur (Hemoroid) İçin Krem Önerisi (Vicks)

Vicks kremini 12 yaşından büyük olanlar için günlük olarak en fazla 4 kez uygulayabilirsiniz. Bunu zaman dilimlerine yayarak yapabilirsiniz. Ölçeği ise en fazla 3 çay kaşığı olmalıdır.

Bu kremi 6 yaşından büyük ve 12 yaşından küçük çocuklar için günde en fazla 4 kez kullanmalısınız. Kullanım ölçeği ise 2 çay kaşığını geçmemelidir.

Basur için vicks kremi 2 yaşından büyük ve 5 yaşından küçük çocuklar için günlük en fazla 3 kez kullanmalısınız. Kullanım ölçeği olarak da 1 çay kaşığını geçmemelisiniz. Aksi takdirde yan etkilerini görebilirsiniz. Basur sorunu için birçok farklı yöntem deneyebilirsiniz.

Basur Neden Olur?

Toplardamarların genişlemesi ve şişmesi sonucu basur oluşur ve son derece büyük bir acı verebilir. İdrarınızı yaparken ciddi sıkıntılar çekebilir ve bu nedenle zor durumlar yaşayabilirsiniz. Hareketsiz bir yaşam sürmek, şişmanlık seviyesi, kabızlık, kalıtsal problemler gibi daha birçok nedeni bulunmaktadır. Özellikle 45 yaş ve üzeri kişiler basur için risk grubunda bulunmaktadır.

Kesinlikle basurun tedavisi bulunuyorken, bu sorunun üstesinden gelinmelidir. Basur için yapılabilecek onca şey bulunuyorken, kesinlikle bunları deneyebilirsiniz. Özellikle beslenmenize dikkat etmek son derece önem taşımaktadır. Burada anlatılanlar tanı ve tedavi amacı taşımamakta olup bazı yöntemlerden bahsedilmiştir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!