En İyi Android VPN Uygulamaları (Yasaklı Sitelere Giriş)

Ücretsiz Android Yasaklı Sitelere Giriş Uygulamaları, En iyi Android VPN uygulamaları

Akıllı cep telefonlarından yasaklı sitelere giriş için kullanılan VPN uygulamaları, çeşitli nedenlerle erişim engeli alan web sitelerine erişim noktasında büyük kolaylık sunuyor. En iyi Android VPN uygulamaları listemizde, ücretli ve ücretsiz kullanabileceğiniz en iyilere yer vermeye özen gösterdik. 

En İyi Android VPN Uygulamaları 

TunnelBear VPN 

En İyi Android VPN Uygulamaları (Yasaklı Sitelere Giriş)

Olabildiğince hızlı Android yasaklı sitelere giriş uygulamaları arasındaki TunnelBear, uzun zamandır piyasada olmanın bilinirliğiyle en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. 

Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan uygulamanın ücretsiz sürümünde 500 MB’a kadar internette gezilebilirsiniz. Ücretli sürümü ayda 10 dolar ödemeniz halinde, sınırsız bir kullanım sunuyor. Uygulamayı yıllık almanız halindeyse, 12 ay için 60 dolar ödemeniz bütçeniz için daha avantajlı olacaktır. 

SurfEasy  

2018 yılından öncesine kadar Opera tarayıcısı için standart olan bir uygulamayken, Google tarafından uygulama mağazasından kaldırılmıştı. Geliştiriciler bu kez daha iyisini hazırlayarak, SurfEasy VPN uygulamasını piyasaya sürdü. 

Aylık 3 dolarlık bir ücretle sınırsız kullanım sunan uygulama, 500 MB’a kadar ise ücretsiz kullanım imkânı tanıyor. Reklamlardan hoşlanmayan biriyseniz, uygulamanın ücretsiz sürümünde bolca reklam görebileceğinizi söyleyelim. 

Proton VPN 

Ücretsiz olduğu gibi reklamsız olması, Proton VPN uygulamasının en güzel yanlarıdır. Kolay bir kullanıma sahip olan Proton VPN, ücret ödemeden cep telefonundan yasaklı sitelere girme programı arayanlar için en iyi seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor. 

SuperVPN 

Son derece basit bir arayüzünün olmasıyla dikkat çeken SuperVPN, diğer yandan cihazlarda az yer kaplayan uygulamalardan biridir. Bu sayede RAM alanı düşük olan cihazlar için, oldukça ideal bir programdır. 

Open VPN Connect 

Hiçbir ücret ödemeden yasaklı sitelere girebileceğiniz Open VPN Connect, biraz yavaş bir uygulama olsa da basit kullanımı ve ücretsiz olması nedeniyle tercih ediliyor. 30’dan fazla ülkede sunucusu bulunan uygulama, bu ülkeler arasından seçim yapıp dilediğiniz yere girmenizi sağlıyor. 

Hideman VPN 

Ücretli ve ücretsiz seçenekler sunan Hideman VPN, hızlı sayılabilecek IP değiştirme programları arasındadır. Uygulamanın ücretsiz sürümünde 2 GB’lık bir imkânının olması, diğer uygulamalara göre oldukça cömert bir alan olarak kabul edilebilir. 

Aylık ödeyeceğiniz 3 dolar karşılığında ise, daha fazla sunucu ve hıza sahip olabilirsiniz. 

ExpressVPN 

Uzun zamandır en fazla tercih edilen en iyi Android VPN uygulamaları arasında yer alan ExpressVPN, yüksek hızlı uygulamalar arasındadır. Türkçe dil desteği bulunan uygulama diğerlerine bakarak çok güzel özelliklere sahip olsa da, maalesef ki aylık 7 dolar ödemeden uygulamayı kullanmanız mümkün olmuyor. 

Betternet VPN 

Yine listemizin en iyilerinden biri olan Betternet VPN, aylık 5 dolarlık ücretli sürümünde, birçok özellikle birlikte daha yüksek hıza sahip olabilirsiniz. Ücretsiz sürümünün ise özelliklerinin kısıtlı olmasının yanında, sıklıkla reklam videolarıyla karşılaşabilirsiniz. 

Akıllı telefonlar için en iyi VPN uygulamaları arasında onlarca seçenek olsa da, hız ve performans bakımından en iyileri sizler için listeledik.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.