En İyi İpad İnstagram Fotoğraf Uygulamaları

İpad cihazlar şüphesiz dünyanın en çok kullanılan tabletlerinden biridir. Özellikle birçok kişi artık akıllı telefonlar yerine gelişen teknolojiyle birlikte İpad cihazları tercih etmektedir. İyi bir İnstagram kullanıcıysanız İpad cihazınızda mutlaka İnstagram uygulaması bulunuyordur. Peki en iyi İpad İnstagram fotoğraf uygulamaları sayesinde İnstagram hesabınızda paylaştığınız fotoğrafları çok daha iyi bir hale getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Siz de bu uygulamalar sayesinde fotoğraflarınızı profesyonel bir fotoğrafçının elinden çıkmış gibi gösterebilirsiniz. İşte en iyi İpad İnstagram fotoğraf uygulamaları: 

Lightroom CC 

Lightroom CC uygulaması en çok tercih edilen İpad İnstagram fotoğraf uygulamalarından biridir. Profesyonel seçenekler sayesinde bu program ile birlikte ışık düzeyi, filtre, aydınlatma ve renk ayarları gibi seçenekleri bu uygulama sayesinde düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamanın aynı zamanda Pro hesabı da bulunuyor. Üstelik android cihazlar da bu uygulamayı kullanabilir. 

VSCO 

VSCO uygulaması en eski İpad fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri. Dünya üzerinde en çok kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan VSCO, ışık ayarları, normal ve rengarenk efektleri fotoğraflarınıza ekleme seçeneği sunuyor. Ayrıca VSCO ile direkt filtre ile fotoğraf da çekebilirsiniz. 

Afterlight 

Afterlight uygulaması yine klasik fotoğraf düzenleme uygulamaları gibi ışık ve renk ayarları, filtre ekleme gibi özellikler sunuyor. Ancak Afterlight uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran 2 ana özellik daha bulunuyor. Bu özelliklerden ilki hazır ışıkları kesit halinde fotoğraflara ekleme özelliği. Bu özellik insanlar tarafından oldukça sevildi. Diğer özellik ise fotoğrafları profesyonel bir şekilde eskitme özelliği. Bu özellikler sayesinde siz de Afterlight uygulamasını çok seveceksiniz. Üstelik bu uygulama tamamen ücretsiz. 

Snapseed 

Birçok İpad sahibinin telefonunda bulunan Snapseed uygulaması da en iyi İpad İnstagram fotoğraf uygulamaları listesinde yer alıyor. Tamamen ücretsiz olan Snapseed uygulaması ile fotoğraflarınıza ışık ayarı, filtre ayarı yapılıyor. Uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biri ise fotoğrafın tümüne ışık vermek yerine belirli noktaları aydınlatma gibi seçeneklerin de yer alması. 

Filmborn 

Filmborn uygulaması özellikle nostaljik ve eskitme fotoğrafları seviyorsanız oldukça işinize yarayacak. Bu uygulama ile fotoğraflarınıza normal efektler yerine oldukça havalı olan eskitme, nostalji veya diğer eski moda şeyleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca tüm bu işlemleri yaparken fotoğraflarınız yüksek çözünürlüğünü de koruyor. Ancak uygulama AppStore’da ücretli olarak kullanıcılara sunuluyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!