Yaz Dizilerinden Hangileri Final Yapacak?

Dizi sektörü oldukça değişken bir sektör ve hangi dizilerin final yapıp hangilerinin devam edeceği hiç belli olmayabiliyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan karantina dönemi iyi reyting alan dizilerin önünü kesti ve dizi sektöründe dengeler değişti diyebiliriz. Hal böyle olunca dizi fanları ve televizyon severler yaz dizilerinden hangileri final yapacak sorusunun cevabını arar oldu. Bakalım yaz dizilerinden hangileri final yapacak? Hangileri yayın hayatına devam edecek? 

Final Yapacak Yaz Dizileri 

Final yapacak yaz dizileri listesi belirtmeliyiz ki bazı dizi severleri derinden üzecek. Bakalım final yapacak yaz dizileri arasında hangi diziler var? 

  1. Babil: Cuma günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Babil dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla milyonları ekran başına kilitleyen dizilerden biriydi. Pandemi sonrasında eski istikrarını yakalayamayan Babil dizisi final yapmaya hazırlanıyor. 
  1. Hercai: Pandemi döneminden sonra kötü reytinglere sahip olan bir diğer dizi de Hercai dizisi. Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Hercai’nin bu düşüşü fanlarını oldukça üzmüş durumda. Henüz yaz dizilerinden hangileri final yapacak sorusunun kesin cevabı olarak gösterilmese de yakın zamanda Hercai dizisinin final yapması bekleniyor. 
  1. Baraj: Salı günleri yayınlanan dizinin reytingleri ne yazık ki yüzleri güldürmüyor. Büyük umutlar beklenen dizi de şu an final yapacak gibi görünüyor. 
  1. Maria ile Mustafa: Maria ile Mustafa dizisinin reytingleri de ne yazık ki beklentileri karşılayamadı. Düşük reytinglerine rağmen büyük bir fan kitlesi bulunan dizinin en kısa zamanda final yapması bekleniyor. 

En Çok Reyting Alan Diziler 

En çok reyting alan diziler arasında Profesör Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı dizileri zirveyi paylaşıyor. İki dizinin reytingleri böyle devam ederse uzun bir süre devam etmesi bekleniyor. Bu dizileri yıllardır tahtından indirilemeyen Arka Sokaklar, Kuruluş Osman, Hekimoğlu ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri takip ediyor. Bu dizilerin de yakın zamanda bitmesi söz konusu değil.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!