2021’in Android Telefonlar İçin En İyi Hava Durumu Uygulamaları

Android özellikli telefonlar için en iyi hava durumu uygulamaları 2021

İster seyahate çıkacak olun ister yürüyerek biraz uzaklara gidip zaman geçirmek isteyin, 2021’nin Android telefonlar için en iyi hava durumu uygulamaları ile yola çıkmadan hava şartlarını çok kısa sürede öğrenebilirsiniz. 

Gideceğiniz yer için ulaşıma uygun hava şartlarını öğrenmenize imkân tanıyan Android uygulamaları, verilerini resmi kaynaklardan alıp yapay zekâ ile analiz ederek sizin için en doğru ortalamayı sunuyor. 

En iyi hava durumu uygulaması 2021

2020’nin Android Telefonlar İçin En İyi Hava Durumu Uygulamaları

Günlük planlamanızı yaparken, hava şartlarını da mutlaka planlamaya dâhil etmeniz gerekir. Böylelikle beklenmedik durumlara karşı daha hazırlıklı olarak, yaptığınız planlamanın sizin için zehir olmasının önüne geçebilirsiniz. 

Weather Underground 

Dünya genelinde bir hayli ilgi gören hava durumu uygulamaları arasındaki Weather Underground, sade ara yüzü ve kullanışlı yapısıyla günlük planlamalarınızı yaparken hava şartları konusunda size yardımcı oluyor. 

Ücretsiz olmasına karşın ücretsiz sürümünde reklam gösterimine giden uygulamayı reklamsız kullanmak için, senelik birkaç lira ödemeniz gerekecektir. Uygulama, neredeyse dünyanın her bölgesi için hava tahminlerine erişmenizi sağlıyor. 

Yahoo Hava Durumu Uygulaması 

Android cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz Yahoo hava durumu uygulaması, basit ayarlamalarla istediğiniz yerin hava durumunu sabit bir şekilde görmeye imkân veriyor.  

Değişken planlarınız için ise yapmanız gereken tek şey, hava durumu hakkında bilgi almak istediğiniz yerin ismini yazmaktır. 

AccuWeather 

50 milyonu aşkın insanın cep telefonunda yer alan uygulama, hava durumu bilgileri veren en iyi akıllı telefon uygulamaları arasında yer alıyor. 

Mevcut hava şartlarının yanı sıra tahminler, hava durumunun özeti ve daha detaylı bilgi almak isteyenler için detay sayfalarına sahip olan AccuWeather, gelişmiş özellikleriyle ücretsiz olarak hizmet veriyor. 

Dark Sky – Hyperlocal Weather 

16 binden fazla kullanıcının Google Play üzerinde oyladığı ve ortalama 4,2 memnuniyet oranına sahip olan Dark Sky – Hyperlocal Weather, 2021’in en iyi Android hava durumu uygulamaları arasında, yine ücretsiz indirebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama içi satın almalar mevcut olup, bunlara sahip olmak sizin tercihinize kalmıştır. 

1Weather: Widget Forecast Radar 

Uzun detayların yanı sıra kısa özetlere de yer verilen sayfalarıyla ücretsiz olan uygulama, favorilerinize ekleyeceğiniz yerlere daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Anlık hava durumunun yanı sıra gerçekçi tahminlerle dikkat çeken 1Weather, milyonlarca insanın tercihleri arasında yer almaktadır. 

Today Weather  

Son derece anlaşılır bir ara yüze sahip uygulama, dünyanın her bölgesinden hava durumu tahmini almanıza ve mevcut hava şartlarını öğrenmenize imkân veriyor.  

Uygulamanın en güzel yanı, seçtiğiniz yerin hava durumunda olacak değişiklikleri uyarı vererek size bildirmesidir. Güneşin doğuşu ve günbatımı gibi saatleri de bildiren Today Weather, alanının en iyisi uygulamalardan biridir. 

Benzer yazımız olan “Android Telefonlar İçin En İyi Dijital Temizlik Uygulamaları 2020” başlıklı makalemizi de incelemenizi öneririz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!