Android Telefonlar İçin En İyi Dijital Temizlik Uygulamaları 2020

Android Özellikli Telefonlar İçin En İyi Ram, Bellek Temizleme Uygulamaları 2020 

Android tabanlı telefon veya tabletlerinizin hızının yavaşladığından veya depolama alanının dolduğundan şikayet ediyorsanız, Android için en iyi dijital temizlik uygulamaları listemizdeki uygulamaları mutlaka denemelisiniz. 

Cihaz performansınızı artırabileceğiniz gibi pil ömrüne de etki eden bu uygulamalar, telefonunuzdaki gereksiz ve uygulama artığı dosyaları bulup temizleyerek telefonunuzda daha fazla alan açıyor. 

Özellikle eski marka olup RAM alanı oldukça az olan telefonlar için doping etkisi yapacak bu uygulamalar, temizlik ve bakım konusunda oldukça uzman özellikleri kullanıcılarına sunuyor. 2020 yılından öncede popüler olan uygulamalarında yer aldığı listemizde, daha çok ücretsiz özellikleriyle iş görebilecek dijital temizlik uygulamalarına yer verdik. 

Android Telefonlar İçin En İyi Dijital Temizlik Uygulamaları

Android Telefonlar İçin En İyi Dijital Temizlik Uygulamaları 2020

Go Speed 

Telefon ve tabletlerinizde bulunan uygulamaların otomatik açılmalarını engelleyerek, performansa odaklanıyor. Tabii ki temel özelliği olan dijital temizliği de, başarılı bir şekilde yapıyor. 

Cihazınızın ön belleğinde bulunan geçici dosyaların kaldırılmasında bir hayli başarılı olan Go Speed, Android cihazlarda derinlemesine bir tarama gücüne sahip olup etkin temizlik yapmaktadır. 

Norton Clean 

Bilgisayar ve cep telefonları için gelişmiş yazılımlar piyasaya süren Norton, antivirüs programlarındaki kalitesini dijital temizlik uygulaması olan Norton Clean ile de gösteriyor. 

Kolay kullanabilir özellikleriyle birkaç tıklamayla cihazınızı temizleyerek daha fazla RAM alanı açabileceğiniz uygulama, özelleştirilebilir ayarlarıyla daha kolay kullanım sunmaktadır. 

Hi Security 

Uygulama Android için en iyi dijital temizlik uygulamaları arasında olduğu gibi, antivirüs programı özelliği de taşımaktadır. Bu sayede hem telefonunuzu daha korunur hale getirirken, hem de depolama alanını meşgul eden gereksiz dosyaları da temizlemektedir. 

Hi Security, uygulama kilidi gibi özellikleriyle de diğer dijital temizleme uygulamalarından ayırt edilebilir özellikler sunmaktadır. 

Ace Cleaner 

Pil tasarrufu, performans artırıcı ve temizleyici özellikleri bir arada sunan Ace Cleaner, otomatik açılan uygulamaları da durdurarak telefon veya tabletinizin daha hızlı çalışmasını sağlar. 

Galerinizdeki görsellerin görüntülenme sayısını hafızasına işleyerek, zaman içerisinde az görüntülediğiniz görselleri silerek size daha fazla alan açmayı teklif eder. 

SD Maid 

Özellikle telefonunuzdan sildiğiniz uygulamalardan geriye kalan çöp dosyaların temizliğinde, muhteşem etkiye sahiptir. Telefonunuzda hiçbir işe yaramadığı halde yer kaplayan dosyaları bularak, bunları sadece birkaç dakika içerisinde temizleyerek yer açar. 

Droid Optimizer 

Müzik, video, fotoğraf, uygulama ve farklı özelliklerdeki tüm dosyalar arasından işe yaramayan, artık işlevini yitirmiş olanları bulup temizler. 

Tamamen işe yaramaz dosyaların silinmesi için sizden herhangi bir komut beklemezken, işinize yarayabilecek olanları da sizlere listeleyerek silinmesini isteyip istemediğinizi sorar. Android için en iyi dijital temizlik uygulamaları 2020 listemizdeki, en basit kullanımlı temizlik uygulamalarından biridir. 

Bununla benzer olan “2020’nin Android Telefonlar İçin En İyi Hava Durumu Uygulamaları” başlıklı yazımızıda okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!