Kolay ve Hızlı Göbek Eriten Diyet Listesi

Göbek yağları neredeyse herkesin mustarip olduğu ve kurtulmak istediği sorunlardan biridir. Böyle durumlarda göbek eriten diyet listesi veya göbek eritme egzersizleri gibi konular sıklıkla araştırılmaktadır. Göbek yağlarının nedenleri çok fazla ekmek ve şeker tüketimi, gazlı içecekler tüketilmesi, hareketsiz bir yaşam gibi sıralanabilir. Siz de göbek yağlarını eritmek için göbek eriten diyet konusunu araştırabilir ve bu diyeti uygulayarak kısa süre içerisinde göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. 

Göbek Yağlarının Erimesi İçin Doğal Tarifler 

Göbek yağları için doğal tarifler, tamamen evde bulabileceğiniz malzemeler ile yapılan ve göbek bölgesinde bulunan yağların parçalanmasına yardımcı olarak kısa süre içerisinde fit bir görünüme kavuşmanızı sağlayabilir. İşte göbek yağlarının erimesi için doğal tarifler: 

Yulaf Ezmesi Kürü: her sabah 3 yemek kaşığı yoğurt,2 yemek kaşığı süt ve 1 dolu yemek kaşığı yulaf ezmesi bir kap içerisinde karıştırılıp yenmelidir. Yulaf ezmesi, doğal bir lif kaynağı olduğu için gün içerisinde bulunan şeker ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. Ayrıca yulaf göbek yağlarını da parçalar. 

Yoğurt Kürü: kadınlar tarafından neredeyse en çok uygulanan kürlerden biridir. Bu kür için 1 ufak kase yoğurt, yarım limonun suyu ve 1 tatlı kaşığı pul biber bir kap içerisinde karıştırılmalı ve gece yatmadan önce ve sabah kalkınca aç karın ile tüketilmelidir. Karışım başlı başına bir yağ parçalayıcıdır. Bu sayede göbek yağlarınızdan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. 

Elma Sirkesi Kürü: elma sirkesi asidik yapısıyla birlikte hem sağlıklı bir vücut için hem de genç bir cilt için gereklidir. Elma sirkesi kürünü hazırlamak için bir bardak ılık suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi katılmalı ve her sabah aç iken içilmelidir. Bu kür kısa süre içerisinde karın yağlarınızın erimesine yardımcı olacaktır. 

Maden Suyu ve Yoğurt: maden suyu ve yoğurt kürü uzun süre tok kalmanıza yardımcı olur ve göbek bölgesinde bulunan yağlara saldırarak onları parçalar. Bu kürü hazırlamak için 1 şişe maden suyuna 4 yemek kaşığı yoğurt ilave edilmeli ve ayran kıvamına gelene kadar karıştırılmalıdır. Dilerseniz içine yarın limon suyu sıkabilirsiniz. Bu karışımı her sabah kahvaltıdan önce aç karınla içmelisiniz.  

Ilık Su Kürü: ılık su doğrudan göbek bölgenizde bulunan yağlara saldırarak parçalanmalarına yardımcı olur. Bu karışım için bir su bardağı ılık suya birkaç damla limon suyu eklenmeli ve bu karışım 1 ay boyunca her sabah içilmelidir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!