Said Hatipoğlu kimdir? Said Hatipoğlu evli midir?

Said Hatipoğlu kaç yaşındadır? Ne iş yapar? Evli midir?

Koyu bir Peygamber sevdalısı olan M. Sait Hatipoğlu hakkında nette çokça aratılan; Said Hatipoğlu evli midir, çocukları var mıdır, Said Hatipoğlu ne mezunudur, yüksek okul okumuş mudur? said hatipoğlu facebook, said hatipoğlu ve kardeşleri, said hatipoğlu kitapları, said hatipoğlu yaş, said hatipoğlu hangi kanalda program yapıyor 2020, said hatipoğlu boyu, said hatipoğlu instagram, said hatipoğlu anne, said hatipoğlu hangi kanalda, said hatipoğlu hangi üniversite mezunu, said hatipoğlu hangi burç, said hatipoğlu hangi liseden mezun, said hatipoğlu kaç yaşında, said hatipoğlu kaç doğumlu, said hatipoğlu kiminle evli, said hatipoğlu kiminle evlendi, said hatipoğlu ne zaman evlendi, said hatipoğlu instagram adresi, Said Hatipoğlu evli midir, said hatipoğlu resimleri, said hatipoğlu sevgilisi, said hatipoğlunun sevgilisi var mıdır, sait hatipoğlu evlimidir, Sait hatipoğlu resimleri, sait hatipoğlu ve kardeşleritüm bu suallerin cevabını yazımızın devamında bulacaksınız inşallah.

Özellikle de Ramazan aylarında iftar ve sahur özel proğramlarından tanıdığımız ve babası Nihat Hatipoğlu‘na birebir benzeyen adeta babasının kopyası olarak proğram sunumuyla tanıdığımız ve ünlü ilahiyat profesörü Nihat Hatipoğlu‘nun oğlu olarak bildiğimiz Said Hatipoğlu kimdir? Evli midir,çocukları var mıdır? Gözümü kapatıp dinlediğimde Nihat Hatipoğlu mu konuşuyor dediğim, Nihat Hatipoğlu‘nun evladıdır. Bu sezon gündüz kuşağı programlarına sıkça çıkıyor. Mimikleri, konuşması tıpkı babasına benziyor.

Said Hatipoğlu kimdir? Said Hatipoğlu evli midir?

Said Hatipoğlu son zamanlarda herkes tarafından merak edilen bir isim olmaya devam ediyor. Nihat Hatipoğlu’nun oğlu Said Hatipoğlu Ramazan ayında yaptığı sohbetler ile izleyen herkesin dikkatini çekti.

Peki Said Hatipoğlu kaç doğumludur, nerede doğmuştur, ne mezunudur, yüksek okul okumuş mudur?Babasına benzerliği ile herkesi şaşırtan Said Hatipoğlu 1990 Ankara doğumlu. Nihat Hatipoğlu’nun en büyük çocuğu olan Said Hatipoğlu açık öğretim fakültesinden eğitimini devam ettiriyor. Nihat Hatipoğlu’nun oğlu Said Hatipoğlu herkes tarafından merak ediliyor. Babası gibi Ramazan ayında yaptığı sohbetler ile dikkat çeken Said Hatipoğlu 1990 Ankara doğumlu. Babası Nihat Hatipoğlu’na çok benzeyen Said Hatipoğlu açık öğretim iktisadi bilimler fakültesinden öğrenimine devam ediyor.

Said Hatipoğlu kimdir? Said Hatipoğlu evli midir? Said Hatipoğlu kaç yaşındadır?

Said Hatipoğlu Nihat Hatipoğlu’nun en büyük oğludur.

Doğum Tarihi: 1990 Sait Hatipoğlu

Yaşı: bu gün itibariyle 30 dur.

Boyu: 1.80 cm uzunluğunda Kilosu: 70 kg üzeri

Saç Rengi: Kahverengi

Göz Rengi: Kahverengi

Eğitim Durumu: Açık öğretim fakültesi  iktisat öğrencisi

Medeni durumu: Said Hatipoğlu şu anlık bekardır.

M. Said Hatipoğlu’nun kitapları: 2015 yılında yazmış olduğu Peygamberimiz s.a.v Dönemi – Siyer – Uhud Savaşı’nı konu alan Uhud’un Gölgesinde isimli kitabı mevcuttur. Yayın evi Özge Yayıncılık.

Said Hatipoğlu’un En Güzel Sohbet Videosu

NİHAT HATİPOĞLU KİMDİR?

Diyarbakır, Siirt ve Malatya’da ilkokulu tamamladı. 1975’te Uşak İmam-Hatip Lisesi’ni ve Uşak Lisesi’ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında Kur’an-ı Kerim’in Anlaşılmasında Hadislerin Rolü adlı çalışmasıyla doktor, 2000 yılında da Doçent oldu. 2012 yılında ise Profesör oldu. Şu anda Dicle Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Hadis Ana bilim dalı Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. 1985-1987 yılları arasında Mısır’da Arapça üzerine eğitim gördü. İmam-Hatip, Kur’an Kursları Müdürlüğü görevlerini yaptı. Şu anda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Nihat Hatipoğlu, ulusal televizyon kanallarında dinî programları hazırlayıp sunmaya 5 yıl Kanal A’da program yaparak başladı. Ayrıca Ankara’da yayın yapan iki yerel radyoda (Arifan radyo, Hedef Radyo) 10 yıldan bu yana aralıksız olarak haftalık yayınlarına halen devam etmektedir. 2004 yılında Ramazan ayında Flash TV’de, 2005 Ramazan ayında Star TV’de Sahur programını hazırlayıp sundu. 2005 yılında Star TV’de Dosta Doğru programı sundu. 2005-2010 yılları arasında Ramazan ayı süresince Star TV’de İftar ve Sahur Programlarını sundu. Radyo ve televizyon izleyicileri iftar ve sahur programlarını birinci olarak seçti. Programları Türkiye’de birçok radyoda yayınlanmaktadır. Halen atv’de haftalık programları devam etmektedir. Kırk civarında yayınlanmış kaset, CD, VCD’si bulunmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında seri konferansları devam etmektedir. Yazı makaleleri, panel, Diyanet Dergisi, İslami Araştırmalar ve benzeri dergilerde yayınlandı.

Nihat Hatipoğlu Evli midir, Eşinin Adı Nedir?

Sokakta yürüyemeyecek kadar ünlü. Ankara’da yaşamasına rağmen, haftanın üç günü İstanbul’a geliyor. atv’de yaptığı program ratinglerde hep üst sıralarda. Özel reji ekibi var. Türkiye’nin önemli din adamlarından biri olmasının yanı sıra aynı zamanda iyi bir televizyoncu İlahiyat uzmanı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu. İki kez ertelemek zorunda kaldığımız röportajımız için hep “Hayırlısıysa olur,” demişti. Hayırlı oldu. Çünkü bu kez 27 yıllık eşi Emel Hatipoğlu da yanındaydı. Ve Emel Hanım da beni kırmadı, ilk röportajını verdi. Ev hallerinden Türk toplumunun halet-iruhiyesine varan sohbetimiz çok renkli oldu. Hele son olarak sofraya gelen Diyarbakır usulü güvecin tadı damağımda kaldı.

Emel Hatipoğlu ve Nihat Hatipoğlu’nun ilk Tanışması ve Evlenmesleri

Hocayı ilk 15 yaşımda gördüm. 21 yaşımda görücü usulüyle evlendik. Kendisini ilk gördüğümden beri hayranım. Üç çocuğumun da idolü babalarıdır. Aile birliği bizde önemlidir.

Eşim mutfağa girer. Güzel balık kızartır. İki sene Mısır’da yaşadı, Arapça öğrendi. Bazen gecenin bir yarısı kalkıp menemen yaptığı olur. Çok güzel menemen yapar.

Evimize gün içinde çok insan gelir, yardım edebildiğimiz kadar ediyoruz. Evlendiğim günden bu yana bu böyle. Gerçek ihtiyaç sahipleri gelir. Elhamdülillah kötü niyetlilerle karşılaşmadık.

NİHAT HATİPOĞLU

Said Hatipoğlu Ailesi

Eşim, teyze kızım. Peygamber kendi kızını amcasının oğluna vermiş, problem yok bizim için. Hz. Peygamber yaptıysa, İslam eğer bir şeye müsaade etmişse…

Müslümanların bir kısmı tetikçilik yapıyor. Tetiği çektirenler, finansmanını yapanlar, silah sattıranlar başka. Çok şey sorgulanmalı.

Kadına uzanan el, Kabe’ye uzanan el gibidir! Büyük günahtır. Bunun dinle bağlantısı yok, yanlış geleneklerle bağlantısı var. Kadına yönelik şiddet de zaman içinde azalacak, ama bizim öncelikle kavgacılıktan, kabadayılıktan kurtulmamız lazım. Kabadayılık, erkeklik değil.

Sait hatipoğlu resimleri

Muhammet Said Hatipoğlu Resimlerinden Bir Demet

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!