Android İos Whatsapp Aktarma

Android’den İos’a Whatsapp Aktarma Ücretsiz 2021

Günümüzde en çok satılan telefon modellerinden biri şüphesiz Apple markasının ürettiği İphone modelleri. Özellikle android telefonlardan bu modellere geçiş yapan kişilerin sayısı oldukça fazla. Hal böyle olunca kişiler, sohbetlerini kaybetmemek için android telefonlarında bulunan Whatsapp uygulamasını olduğu gibi İos cihazlara taşımanın yollarını arıyorlar. Bu nedene android ios whatsapp aktarma gibi sorular sıklıkla soruluyor. Peki androis ios whtsapp aktarma işlemi nasıl yapılır? 

Bu makalemizde sizler için internette en çok araştırılan konulardan olan Androis İos Whatsapp aktarma, Android İos Whatsapp aktarma ücretsiz ve son olarak Android İos Whatsapp aktarma 2021 gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık… 

Android İos Whatsapp Aktarma Ücretsiz 

Android İos Whatsapp Aktarma ücretsiz
Android İos Whatsapp Aktarma ücretsiz

Günümüzün vazgeçilmez iletişim araçlarından biri olan whatsapp, cep telefonlarının kendi özelliği olan kısa mesaj uygulamalarından bile çok daha fazla kullanılıyor. Genel yaş ortalamasına bakıldığında 7 yaşından tutunda 70 yaşına kadar herkesin Whatsapp kullandığını görmek mümkün. Neredeyse Whatsapp uygulamasının yüklü olmadığı tek bir cihaz bile kalmadı. Tam da bu durumlarda, özellikle android cihazları bırakıp İos işletim sisteminin yüklü oluğu İphone telefonlara geçiş yapan insanlar, android ios whatsapp aktarma ücretsiz işleminin yollarını arıyorlar. Öncelikle oldukça zor olduğu belirtilen bu işlem, doğru adımlar takip edildiğinde sorunsuz bir biçimde yapılabiliyor. Ancak unutmamak gerekir ki, yanlış şeyler yapıldığında konuşmalarınızı kaybetme ihtimaliniz de yer alıyor. Peki Android İos Whatsapp aktarma ücretsiz işlemi nasıl yapılır? Nelere dikkat etmek gerekmektedir? 

Android İos Whatsapp Aktarma 2021 

Android telefonlardan android telefonlara Whatsapp mesajlarınızı aktarmak isterseniz en çok karşılaşılan yöntemlerden biri olarak Google Drive karşımıza çıkmakta. İos işletim sistemine sahip cihazlarınızdan bir diğer İos cihazlara konuşmalarınızı aktarmak isterseniz de İCloud hesabınız aracılığıyla bu işlemi kısa süre içerisinde halledebilirsiniz. Ancak söz konusu android ios whatsapp aktarma 2021 olduğunda, ne yazık ki yukarıda bahsedilen yöntemler işe yaramayacaktır.

Android’den İos’a Whatsapp aktarma ücretsiz işlemi nasıl yapılır?

Android cihazınızdan ios işletim sistemine sahip bir cihaza Whatsapp verilerinizi aktarmak istediğinizde çeşitli uygulamaları ve yazılımları kullanmanız gerekmektedir. İşte tam da bu noktada devreye iCCare for Whatsapp transfer uygulaması girmektedir. Başka şekilde ne yazık ki bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Tüm dünyadan kullanıcısı bulunan iCare for Whatsapp uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz basit işlemler ile kısa süre içerisinde android cihazınızda bulunan Whatsapp verilerinizi ios cihazınız üzerine aktarabilirsiniz. Bu işlemler için, öncelikle aşağıda yer alan adımları dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. 

  1. Öncelikle bilgisayarınıza iCare for Whatsapp Transfer uygulamasını indirmeniz ve programı başlatmanız gerekmektedir. Daha sonrasında verileri aktaracağınız android veya ios cihazınızı bir kablo yardımıyla bilgisayara bağlamanız gerekmektedir. 
  2. Yukarıda yer alan işlemleri tamamladıktan sonra ekranda açılan kısımda yer alan “Aktar” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. 
  3. Aktarma işleminden önce ilk yapmanız gereken şey android cihazınızda yer alan Whatsapp verilerinizi yedeklemektir. Whatsapp üzerinden kısa bir süre içerisinde verilerinizi Google Drive hesabınıza yedekleyebilirsiniz. 
  4. Yedekleme işlemi tamalandıktan sonra iCare for Whatsapp Transfer uygulaması üzerinde yer alan “Devam” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Tüm bu işlemlerden sonra android telefonunuzun içerisinde yer alan veriler ios cihazınıza sorunsuz bir şekilde aktarılacaktır. Ancak işlemleri gerçekleştirmeden önce, İos cihazınızda Whatsapp uygulamasının yüklü olduğuna emin olmanız gerekmektedir. 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!