Çukur 4. Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Çukur ne zaman başlıyor?

Sezon finaline giden bir çok dizinin yeni bölümlerinin ne zaman çekileceği hem kafalarda bir sorun işaretiydi. Show tv’nin sevilen popüler dizini çukur’un yeni 4.sezonu başlamak üzere. Show Tv’de yayınlanan 4. Yeni sezona ait yeni bölümün fragmanı çukur izleyicilerini çok heyecanlandırdı.

Çukur Son Bölümde Neler Oldu ? 

Çukur’un 3. Sezon 26. Bölümünde yani topamda 93. Bölümünde,  abileriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu‘ya danışmıştı. Vartolu’dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım istedi. Fakat Yamaç, Cumali ve Selim’den istediği tepkiyi alamamıştı.

Koçovalı kardeşler  sorunlarını kendi bildikleri yöntemlerle halletmeye çalışacaklar. Fakat Vartolu hapishanede olduğu için bu olaylara dahil olamayacak. Ayrıca gizli görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca’nın bir karar vermeleri gerekecek. Akın ise Songül’e yaklaşmaya çalışmıştı. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet’le ilgili ulaşacakları yeni bilgi merak konusu olacak.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Çukur 4. Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Çukur ne zaman başlıyor?
Çukur 4. Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Çukur ne zaman başlıyor?

Ay yapım tarafından yapılan Çukur dizisi üç sezon boyunca kendinden söz ettirmiş. Sosyal medyada paylaşım rekorları kırmıştı. Dizinin yeni sezonunda ayrılan isimler yok gibi gözüküyor fakat yeni sürpriz isimler olabilir. Çukurun 4.sezon 27.bölümü yani toplam 94.bölümü Eylül ayında ekranlara gelecek.

Çukur Dizisi Hangi Günler Yayınlanıyor ?

Çukur dizisi yazımızda bahsettiğimiz gibi Eylül ayı içerisinde 4.sezon yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Yine Pazartesi akşamları Show Tv’de yayınlanacak olan dizinin Eylül ayının hangi haftasındaki Pazartesi ekranlara geleceği şimdilik bilinmemekte. Fakat izleyiciler Eylül ayına sayılı günler kaldığı için, Eylül ayının hangi Pazartesi gününü çokta kafalarına takmıyorlar gibi görünüyor.

Yeni sezon fragmanının yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyada şimdiden merak konusu olan bir çok konuyla ilgili tweet var. Bakalım bu sorunların yanıt yeni bölümde nasıl olacak?

Çukur dizisinin yeni sezon bölümünü merakla bekliyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!