Masumlar Apartmanı Konusu | Yeni Bölüm Fragman İzle

Masumlar Apartmanı Hangi Kanalda, Hangi Gün Oynuyor, Konusu, Dizi Oyuncuları

Masumlar Apartmanı 

Henüz yeni yayınlanmaya başlamasına rağmen oldukça iyi reyting elde etmiş olan Masumlar Apartmanı dizisi, şimdiden Masumlar Apartmanı hangi kanalda, Masumlar Apartmanı hangi gün, Masumlar Apartmanı izle gibi konularda oldukça aratılmaktadır. Sıra dışı konusuyla izleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin ömrü şimdiden oldukça uzun olacak gizi gözüküyor.  

Masumlar Apartmanı Konusu 

İlginç bir hayatı ele alan Masumlar Apartmanı konusu, diziyi şimdiden en beğenilen diziler arasına sokmayı başarmıştır. Erkek kardeşi ve aşırı korumacı dedesiyle aynı evi paylaşan İnci, evlenme teklifi aldığı gün yaptığı bir araba kazasıyla Han ile tanışır. İnci hayatına aldığı Han ile birlikte, Han’ın korku dolu yaşamını da almıştır. Han’ın takıntılarla dolu olan iki ablasının en büyük korkusu kardeşlerini başka bir kıza kaptırmaktır. 

Masumlar Apartmanı Oyuncuları 

Masumlar Apartmanı oyuncuları profesyonel isimlerle dikkat çekmektedir. Dizide başrolleri Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu paylaşmaktadır. Diğer kadro isimleri ise şöyledir: Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Gizem Katmer, Emir Özden, Esra Ruşan, Uğur Uzunel ve Atilla Şendil. 

Masumlar Apartmanı 5. Bölüm Özeti 

Henüz yeni yayınlanmış olmasına rağmen Masumlar Apartmanı 5. Bölüm özeti en çok merak edilen konulardan biridir. Safiye’nin merdivenlerden yuvarlandığı için tüm suçu Memduh’a yıkmayı çalışır ancak kardeşi ve babasından istediği desteği göremez. Gülben’se Esra ve Esat’ı evlenmiş olarak bildiğinden kötü bir durum içerisindedir. Ege, bu sırada İstanbul’dan ayrılmak istemediğinden babasının yanına taşınmaya karar verir. 

Masumlar Apartmanı 6. Bölümde Neler Olacak? 

Diziye yeni başlayacak olan kişiler Masumlar Apartmanı 6. Bölümde neler olacak diye merak etmektedir. Dizinin 6. Bölümü şu şekilde ilerleyecektir: Hafızasıyla sorun yaşayan Hikmet herkesi derin bir endişe içerisine sokmuştur. İnci ise evlendiği adam olan Han’ı yeteri kadar tanıyamadığı düşünmektedir. Bu sırada eve gelen yüksek su faturası küçük bir kaosa neden olacaktır. 

Masumlar Apartmanı Hangi Kanalda Yayınlanmaktadır? 

Başladığı günden beri reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı hangi kanalda yayınlanmaktadır? Masumlar Apartmanı dizisi her salı günü saat 20.00’de TRT1 ekranlarında gösterilmektedir. Önce dizisinin kısa bir özeti, daha sonra da yeni bölüm yayınlanmaktadır.

Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Fragmanı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!