La Casa de Papel 5. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Ülkemizde ve Dünya üzerinde en çok izlenen dizilerden biri olan La Casa de Papel adlı dizinin 5. yeni sezon bölümü ne zaman başlayacak? Bilindiği üzere bir çok dizi sezon finali yaptı fakat takipçi ve hayranları yeni sezon bölümlerini meraklar bekler oldu. Netflix dizilerinden biri olan ve çok tutan dizi La Casa de Papel adlı dizinin 4. bölümünü bitiren dizi severler, dizinin 5. sezonu ne zaman başlayacak merakla bekliyor. La Casa de Papel adlı dizinin 5. yeni sezonu ne zaman başlayacak adlı konumuzu ele almadan önce gelince önce diziyi bir tanıyalım.

La Casa de Papel Nedir ?

Netflix ‘de dizisi olan La casa de papel, İspanya yapmıdır. Dizi bir soygun ve suç dizisidir. Álex Pina tarafından yaratılan televizyon dizisinin iki kısma ayrılan bir tek sezondan ibaret olması planlanmıştı. 15 bölümden oluşan dizi ilk olarak 2 Mayıs 2017 – 23 Kasım 2017 tarihlerinde İspanyol televizyon kanalı Antena 3’te yayımlandı. Dizinin çok tutmasından sonra yeni sezon bölümlerinin çekimine hızla başlandı ve dizi devam ettirildi. Dizinin sadece yerel olarak hayran kitlesine ulaşması beklenirken bir anda dünya üzerinde en çok izlenen diziler arasına girmiştir.

La casa de papel oyuncu kadrosu

La casa de papel dizisinin oyuncu kadrosu oldukça geniştir. La casa de papel dizisinin ana oyuncularının 8 tanesinden bahsecek olursak

Profesör, Álvaro Morte : Gerçek adı Sergio Marquina’dır. Soygunları yönetin kişidir, soygun işlerinin merkezinde yer alır, ayrıca Berlin’in kardeşidir.

Tokio, Úrsula Corberó : Gerçek adı Silene Oliveira’dır

Berlin, Pedro Alonso : Gerçek adı Andrès’dir. Takım kaptanı, mücevher hırsızı ve Profesör’ün kardeşidir görevinde yer almaktadır.

Nairobi, Alba Flores : Gerçek adı Ágata Jiménez’dir. Çetede para basmaktan sorumlu ve sahtecilik konusunda uzman.

Rio, Miguel Herrán : Gerçek adı Aníbal Cortés’dir. Genç bir hackerı temsil eder.

Denver, Jaime Lorente : Moskova’nın oğludur.

Raquel Murillo, Itziar Ituño : Gerçek adı Raquel Murillo’dur. Ulusal Polis Teşkilatı müfettişi görevini temsil eder.

Mónica Gaztambide, Esther Acebo : Gerçek adı Mónica Gaztambide’dir. Arturo Román’ın sekreteri ve metresi olan rehinelerden biri.

La Casa de Papel 5. yeni sezon ne zaman başlayacak?
La Casa de Papel 5. yeni sezon ne zaman başlayacak?

La Casa De Papel Son Sezon Hangisidir ?

La Casa De Papelin son sezonu 4. sezondur. 4.sezona ait bölümler aşağıdaki gibidir.

 • 4. sezon Bölüm 1: Oyun Bitti
 • 4. sezon Bölüm 2: Berlin’in Düğünü
 • 4. sezon Bölüm 3: Anatomi Dersi
 • 4. sezon Bölüm 4: Paso Doble
 • 4. sezon Bölüm 5: 5 Dakika Önce
 • 4. sezon Bölüm 6: Teknik Nakavt
 • 4. sezon Bölüm 7: Çadırı Vurmak
 • 4. sezon Bölüm 8: Paris Planı

La Casa De Papel Kaçıncı Bölümde Bitiyor

La Casa De Papel 4.sezon bölüm 8 Paris Planı adlı bölümde sona ermektedir.

La Casa De Papel Berlin Kaçıncı Bölümde Ölüyor

La Casa De Papel’de , Berlin karakteri 2. sezonda ölmüştür. Profesör ve ekibi ilk bölümlerden beri kazmaya çalıştıkları tüneli nihayat 2. sezonda bitirmişlerdir. Ancak tünelin bitimiyle birlikte emniyet güçleri darphaneye girmiş ve büyük bir çatışma çıkmıştır. Ekibinin polisten kaçması için kendisini feda etmiştir. Berlin’in ölümü dizinin bölümlerinde doğrulanmıştır ancak , La Casa De Papel dizisinin Berlin ile ilgili olan bölümleri korumaya çalışıp devam ettirmeye çalışması izleyicilerin kafasında soru işareti bıraktı. Hayran kitlesi hala Berlin’in ilerleyen bölümlerde diziye dahil edileceğini düşünmekte ve iddia etmektedir. Yeni sezonlarda Berlin’in dönüp dönmeyeceğini hep birlikte izleyerek öğreneceğiz.

Siz de bu ve diğer tüm yazılarımız için aşağıdaki yorum kısmını kullanarak bizlere istek, öneri , taleplerinizi iletebilirsiniz, bizleri okuduğunuz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

2 Yorumlar
 1. metehanbuyuk diyor

  umarım 4.sezondan daha iyi bir sezon olur finale sezonuna yakışan bişey bekliyorum

 2. selçuk baş diyor

  umarım 5.sezon dahada heycanlıdır 4 sezonu tekrar tekrar izliyorum <3

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!