Hercai Bu Hafta Neler Olacak? | Hercai Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Hercai de Bu Hafta Neler Olacak? Hercai Yeni Bölüm Fragman İzle

Hercai de bu hafta ne olacak, hercai bu hafta neler olacak, hercai 43. bölüm fragmanı, hercai ne demek,  Hercai dizisi kaç bölüm oynayacak, ne zaman final verecek, hercai yeni bölüm fragman izle tüm bu soruların yanıtını yazımızın devamında bulacaksınız.

Hercai 

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Hercai, sıra dışı konusu ve neredeyse imkânsız bir aşkı konu alan hikayesiyle yayın hayatına başladığı günden beri çok sevilmektedir. Midyat’ta çekilen dizi özellikle Hercai Twitter, Hercai yeni sezon, Hercai oyuncuları gibi konularla oldukça dikkat çekmektedir. 

Hercai Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta Oynuyor?

Hercai Hangi Kanalda Yayınlanmaktadır? 

Hercai hangi kanalda yayınlanmaktadır en çok sorulan sorulardan biridir. Hercai dizisi her perşembe günü saat 20.00’de ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. Kısa bir özetin ardından dizinin yeni bölümü gösterilmektedir.

Hercai Dizi Konusu, Dizide Neler Anlatılıyor?

Hercai Konusu 

Hercai dizisi her yaştan izleyici kitlesine sahip ve çok sevilen uzun ömürlü dizilerden biridir. Hercai konusu ise şöyledir: Midyat’a İstanbul’dan gelen bir iş adamı sıfatıyla ortaya çıkan Miran Aslanbey, Şadoğlu soyunun atası sayılan Nasuh’tan torunu Reyyan’ı kendine eş olarak ister. Ancak Nasuh Şadoğlu, Miran’ın diğer torunu Yaren ile evlenmesini istemektedir. Bu teklifi reddeden Miran, Reyyan’ı istemekte ısrar edince Reyyan’ı Miran’a verirler. Ancak Şadoğlu ailesi, Miran’ın içinde yanan intikam ateşinden habersizdir. Miran ise Reyyan’a karşı imkânsız bir aşka düşer… 

Hercai Dizisi Oyuncu Kadrosu, Oyuncuları Hakkında!

Hercai Oyuncuları 

Hercai oyuncuları arasında dizinin başrollerini Miran rolüyle Akın Akınözü, Reyyan rolüyle Ebru Şahin paylaşmaktadır. Diğer Hercai oyuncuları ise şu şekildedir: Ayda Aksel, İnci Şen, Oya Uustası, Serhat Tulumluer, Macit Sonken, Serdar Özer, Eda Başlamışlı, Gülçin Santırcıoğlu Hercai dizisinde yer almaktadır. Ayıca yeni sezonda Doğan Bayraktar diziye dahil olmuştur. 

Dizinin Hikayesi Nerede Geçiyor?

Dizi, Mardin Midyat’taki Sıla Konağında çekiliyor. Dizinin çekildiği konak Midyat Konuk Evi Müzesi olarak da biliniyor. Başlayalı henüz 7 ay olan dizi, geçtiğimiz Cuma akşamı 29. Bölümü ile izleyicileriyle buluştu. Hala diziyi izlemediyseniz, bir an önce eski bölümlerinden başlamanızı ve bundan sonra hiçbir bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Hercai de Bu Hafta Neler Olacak?

Hercai 43. Bölümde Neler Olacak? 

Hercai dizisi tutkunları ve diziye yeni başlayacak olan kişiler sıklıkla Hercai 43. Bölümde neler olacak diye sormaktadır. Hercai 43. Bölümde Reyyan’ın hamile olduğunu düşünen Hazar Reyyan’ı ve bebeğini tüm kötülüklerden korumak için Zehra’nın yanına götürmeye karar verir. Bunu öğrenen Miran ise Reyyan’ın gitmemesi için Zehra’yı onlara getirmenin yollarını arar…

BURADAKİ Linke giderek ATV kanalından Hercai son bölümünü full hd olarak izleyebilirsiniz.

Hercai Dizisinin 43. Bölüm Fragmanı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!