Gel Dese Aşk Dizisi, Oyuncuları ve Son Bölüm Fragmanı

Gel Dese Aşk Hangi Gün, Dizi Oyuncuları, Şarkıları, Son Bölüm Fragmanı

Son zamanların en yeni ve popüler dizilerinden olan gel dese aşk oyuncuları, dizinin hangi gün yayınlanacağı, gel dese aşk dizi şarkıları, gel dese aşk dizisi atv ve diğer izleyebileceğiniz platfornlar, gel dese aşk fragman videosu ve dizinin hangi gün hangi kanalda oynayacağı hakkında tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.Gel Dese Aşk Dizisi, Oyuncuları ve Son Bölüm Fragmanı

ATV’nin yeni dizisi “gel dese aşk” 8 Mart Pazar akşamı 20:00’da izleyiciyle buluştu. Pazar akşamları ATV’de yayınlanacak olan aşk temalı dizi için büyük bir heyecan var. Başrolünde Erkan Petekkaya’nın olduğu gel dese aşk dizinin çekimleri son hızla devam etmekte iken ilk bölümün fragmanları da yayınlandı.

Gel Dese Aşk Dizi Konusu

Yeni dizi Gel dese aşkın konusu uzun yıllar evli olan bir çiftin aşkı tekrardan yüceltmesinden oluşuyor. Genel olarak bu düzlemde ilerlemesi planlanan dizinin aşk çıkmazı, evlilikteki problemler ve problemlerin çözümüyle de bağlantısı olacak. Dizinin karakterleri ile daha çok bir aile üzerinde yoğunlaşmış durumda. Aile odaklı bir aşk hayatını anlatan dizi aşkın sorunlara karşı nasıl duracağını anlatmakta.

Gel Dese Aşk Oyuncu Kadrosu

Her hafta Pazar günü ATV’de yayınlanacak olan gel dese aşk’ın oyuncu kadrosunda da birbirinden sürpriz isimler yer almakta. Erkan Petekkaya başta olmak üzere Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik , Ertan Seban ve Öykü Gürman gibi isimler de dizi de yer aldı.

Gel Dese Aşk Hangi Kanalda ve Ne Zaman Yayınlanacak ?

Gel Dese Aşk dizisi yapılan son açıklamalar ile her hafta ATV üzerinden yayınlanacak. ATV dizi ile yaptığı anlaşma sonucunda ise her hafta sonu Pazar günleri diziyi yayına almakta. Pazar akşamları saat 20:00’dan itibaren diziyi kesintisiz olarak izlemek mümkün olmakta.

Gel Dese Aşkta Bir Sonraki Bölümde Neler Olacak ?

Gel dese aşkın son bölümünde sürpriz parti sonrası Bahar ve Murat’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. Partide yaşananlar sonrasında aşk için bir dönüm noktası değerinde gelişmeler yaşanabilir. Uzun yıllar birlikteliği bozulmayan fakat zaman zaman tartışmalar yaratılan bu çiftin parti de ki olumsuzlukları göz ardı edilmeyecek gibi görünüyor. Çiftin uzun yıllar birbirlerine verdiği değerler parti sonrasında aniden silinebilir.

Gel Dese Aşk Sıradaki Bölüm Fragmanı

ATV’de yayınlanan Gel Dese Aşkın sıradaki bölümü için fragman çıktı. Fragmandan anlaşılanlara göre yeni bölümde de heyecan üst seviye de olacak.

Gel Dese Aşk 1. Bölüm 2. Fragmanı:

 

gel dese aşk hangi gün oynuyor, gel dese aşk dizisi fragmanı izle, gel dese aşk son bölüm full izle, gel dese aşk dizisi hangi kanalda oynuyor, gel dese aşk dizi müziği indir, gel dese aşk oyuncuları kimler?

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!