Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümde Neler Olacak? | Yeni Bölüm Fragman İzle

Bir Zamanlar Çukurova Fragman, Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm

Yayın hayatına başladığı günden beri Bir Zamanlar Çukurova dizisi, her yaştan Türk izleyicisini ekran başına kilitlemeyi başarmıştır. Bir Zamanlar Çukurova fragmanı, Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları gibi konularla çokça araştırılan dizi, son bölümüyle de infial yaratmış ve izleyicinin gelecek bölümü merakla beklemesini sağlamıştır. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizi Konusu 

Bir Zamanlar Çukurova konusunun gerçek bir hikâyeden uyarlandığı bilinmektedir. Dizi 1970’li yıllarda geçmektedir. Yılmaz ve Züleyha evlenmeye hazırlanan ve birbirine çok aşık iki gençtir. Ancak bu çiftin yaşadığı talihsiz olayla Züleyha’yı Yılmaz ölmesin diye bir evliliğe hapseder. Yılmaz ise ölümsüz aşkı Züleyha için çoktan öldürmeyi göze almıştır bile… 

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları 

Bilindik isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizi, 67. Bölümünü geride bıraktı. Peki Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları kimlerdir? Dizide Hünkar karakterini Vahide Perçin, Yılmaz karakkterini Uğur Güneş, Demir karakterini Murat Ünalmış, Züleyha karakterini Hilal Altınbilek, Sabahattin karakterini Turgay Aydın, Ali Rahmet karakterini Kerem Alışık, Haminne karakterini Serpil Tamur, Gaffur karakterini Bülent Polat, Saniye karakterini Selin Yeninci, Müjgan karakterini Melike İpek Yalova, Şermin karakterini Sibel Taşçıoğlu, Gülten karakterini Selin Genç, Fadik karakterini Polen Emre ve son olarak Çetin karakterini ise Aras Şenol canlandırmaktadır. 

Bir Zamanlar Çukurova 67. Geçmiş Bölüm Konusu 

8 Ekim tarihinde yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölüm konusu olukça sürükleyiciydi ve reyting listesine dizi, bu hafta da girmeyi başardı. Herkes Züleyha’nın intihar ettiğini sanırken Demir, Züleyha’ya ateş edilen silahın Yılmaz’a ait olduğunu öğreniyor ve ardından konağı basıyor. Müjgan’ın neden Züleyha’yı vurmak istediğini öğrenmek istedikçe Müjgan iyice köşeye sıkışıyor. Yılmaz bu sırada Müjgan’ı savunmaya çalışırken ne yazık ki Müjgan buna izin vermez. Behice ise bu olaylar olurken Müjgan’ı İstanbul’a götürmeye çalışıyor. 

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölümde Neler Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin fanları ve diziyi yeni izlemeye başlayanlar haliyle Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölümde neler olacak diye merak etmektedir. Şermin ve Füsun ile dedikodu yaparak önemli bir bilgiye ulaşan Behice, bu bilgiyi kendi lehine kullanacaktır. Bu bilgi Fikret’in Fekel’in mirasçısı olup olmadığını anlamasını sağlayacaktır. Züleyha’yı yoklamak için konağa gelen Şermin ise Müjgan’ın suçlu olduğuna dair laf alamaz. Demir’e yanlış bilgi verdiğini düşünmeye başlayan Şermin, yavaş yavaş korkuya kapılır. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor? 

Suların bir türlü durulmadığı Bir Zamanlar Çukurova hangi kanalda yayınlanıyor konusu oldukça merak konusu olmaktadır. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her hafta perşembe günü saat 20.00’de ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni 68. Bölüm Fragmanı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!