Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümde Neler Olacak? Yeni Bölüm Fragman İzle

yorumsuz
129 okuma

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Oluyor? 54. Bölüm Fragman

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oluyor, Yılmaz adnan’ın kendi çocuğu olduğunu ne zaman öğrenecek? Ali Rahmet Fekeli yeni bölümde ölecek mi ? Bir Zamanlar Çukurova dizisi kaç bölüm oynayacak, Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kim, Bir Zamanlar Çukurova ne zaman final verecek, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragman izle, Bir Zamanlar Çukurova hangi günler oynuyor, hangi kanalda oynuyor?

 

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Yayınlanıyor?

ATV bünyesinde sürekli olarak gösterimde olan Bir Zamanlar Çukurova, ikinci sezonunun 54. Bölümüyle ekranları başındaki seyircisinin karşısına çıkıyor. Her Perşembe saat 20’de oynayan dizi, aşk ve dram konularını işlemektedir.

Bir Zamanlar Çukurova Konusu
Züleyha ile Yılmaz’ın imkansız aşkının konu edinildiği dizide, İstanbul’da evlenme hazırlıklarında olan ikilinin hayatları, Çukurova’da bir çiftlikte çalışmaya başlamalarıyla umulmaz çıkmazlara girecektir. Evliliğinden kalma enkaz kalıntılarıyla mücadele eden çiftlik sahibi Demir bey, Züleyha’ya aşık olur. Züleyha, işte devam edebilme adına Yılmaz’ın kardeşi olduğunu söylemesiyle, Demir ile evlenmek zorunda kalır. Her ne pahasına olursa olsun aşklarını yaşamaya kararlı olan çift, hatalarına karşın aşklarını gizliden devam ettirmeye çabalarlar. Bu arada araya giren hayatlar, söylenen yalanlar ve çok daha fazlası, dizinin her haftasının ayrı bir aksiyonla geçmesini sağlıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncu Kadrosu

Burak Saraçoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı dizide, Züleyha karakterine Hilal Altınbilek hayat veriyor. Murat ünalmış’ı demir Yaman rolüyle görüyoruz ve Vahide Perçin, Demir’in annesi Hünkar Yaman olarak sahnede boy gösteriyor. Züleyha’nın imkansız aşkı Yılmaz’ı, uğur güneş tiplemesiyle görüyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Bir Sonraki Bölümde Neler Olacak?

Her Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan bu dizide yoğun bir aşk ve entrika görüyoruz. Dizi, 1970 yıllarının nostaljisini izleyenlere verirken, bir yandan da konak kavgalarıyla herkesi heyecana sürüklüyor. Melike İpek Yalova’nın Yılmaz’ın karısı Müjgan olarak 17. Bölümde diziye katılmasının ardından işlerin iyice sarpa sarmasıyla, gelecek bölümde ikilinin aşklarını yaşama adına göğüs gereceği tehlikeleri heyecanla bekleyeceğiz. Züleyha’ya koşulsuz şartsız yardım eden hizmetçinin daha ne türlü olayları savuşturacağı, herkesin merak konusudur. Ayrıca geçtiğimiz bölümde aldığı haberle sarsılan ve kalp krizi geçiren Ali Rahmet Fekeli yeni bölümde ölecek mi gibi bir çok sorunun yanıtını ilerleyen bölümlerde görmüş olacağız.

Sitemizde ayrıca, Bir Zamanlar Çukurova fragmanı, bölüm özetleri ve kamera arkası görüntüleri gibi pek çok veri bulabilir, dizi hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Tweetle

Etiketler: , ,

Konu hakkında yorumunuzu yazın