Çukur Yeni Bölümde Neler Oluyor? | Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Çukur Dizisi, Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Show TV’nin en çok izlenen dizisi Çukur’un son bölümünde neler oldu? Çukur’u kurtarmak isteyen Yamaç kendisini feda ederek Cengiz Erdenetler’in adamı olmayı kabul etmişti. Buna bir an önce son vermek adın Cengiz’i öldürmek için bir plan yapar ancak kendisine güvenmeyen Cengiz’in de planları vardır. Kendi hayatı pahasına Cengiz’e silah doğrultan Yamaç’ın silahı boş çıkar ve etrafı Cengiz’in adamlarıyla sarılır. Bu sırada dizide daha önceki bölümlerden tanıdığımız Afgan aşiret lideri Reşit Fazlullah Cengiz Erdemetler’in düşmanı olarak karşımıza çıkıyor. 

Bir yandan Aliço ve Vartolu Yamaç’ı korumaya çalışırken diğer yandan Cumali Koçavalı da kendi planlarını devreye koyar ve Arık Böke’nin çok değer verdiği kaçırtır. Cengiz’in emriyle Arık’ı koruyamaya girişen Yamaç bir yandan da İskender’i korumaya çalışmakta, abisi Cumali ise onu öldürmenin planlarını yapmaktadır. Atının vurulma olayını hazmedemeyen Arık, babasının sözünü çiğneyerek Çukur’a gider. Arık Böke ve Cumali Koçovalı karşılaşmasının da yaşanacağı bu olay Arık’ın sonunu getirecek. Arık Böke ölüyor mu? Bunu hep beraber ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Çukur Dizisinin Konusu 

Çukur dizinin konusu İstanbul’un köhne mahallelerinden birinde yaşamaya çalışan bir grup mahalleli ve bu mahalleliye kol kanat germiş Koçovalı ailesini konu alıyor. Mahallenin kuralı net ve katıdır: Uyuşturucu giremez. Ancak bu mahalle İstanbul’un gayri meşru işleriyle uğraşan kişiler tarafından ele geçirilmeye çalışmaktadır. En güvendiği oğlu Kahraman’ı kaybettikten sonra 10 yıl önce Çukur’dan ayrılan en zeki oğlu Yamaç’ı yerini alması için davet eder. Baba İdris Koçovalı sadece düşmanlarıyla değil kanından olanların ihanetiyle baş etmek ve Çukur’u korumak zorunda kalır ancak sonunda en yakınlarından gelen ihanet sonucu ölmüştür. Öksüz kalan Çukur’un yeni babası artık Yamaç olmuştur. 

Çukur Oyuncu Kadrosu

Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu: Türk televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden birisi olan Çukur dizisi oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Dizisinin baş rolünde Aras Bulut İynemli yer almakta. Çukur’un annesi Sultan Ana rolünde Perihan Savaş, Yamaç’ın kardeşlerinden Vartoluyu Erhan Kolçak Köstendil, ortanca abisi Selim Koçovalı’yı Öner Erkan, en büyük abisi Cumali Koçovalı’yı Necip Memili, sokağın gözü kulağı olan otizmli mahalleli Aliço’yu Rıza Kocaoğlu canlandırmaktadır.  

Yardımcı karakterler: EmmiKadir ÇermikCelasun Kubilay AkaMeke Aytaç UşunMetin Cem Uslu, Medet Mustafa Kırantepe, Ayşe Yılmaz İrem Altuğ, Karaca Koçovalı Ece YaşarSaadet Koçovalı Boncuk Yılmaz, Akın Koçovalı Burak DakakNehir Hazal Subaşı, Murtaza Ferit Kaya. 

Çukur 99. Bölüm Geçmiş Bölüm Özeti 

Çukur geçmiş bölümde neler oldu? Kardeşini kendi adamı haline getiren Cengiz’den intikam almak isteyen Cumali, tüm gücüyle Erdenetler’e saldırmıştı. Hiç beklenmediği anda saldırıya uğrayan Erdenetler’in ve Çukur’un arasında kalan Yamaç bu savaşı sonlandırmak istese de kendisi kadar zeki bir düşmanla karşı karşıya olduğunu fark etmişti. Bir yandan Yamaç’ı öldürmek için gözünü karartmış olan Makbule, kendisine yeni bir müttefik bulmuş ve intikam peşine düşmüştü.  

Çukur’da Bir Sonraki 100. Bölümde Neler Olacak? 

Çukur’da bir sonraki bölümde neler olacak herkes merakla bekliyor. Öyle görünüyor ki Cumali Çağatay’ın peşinde. İlerleyen bölümlerde Nejat İşler’in canlandırdığı Cengiz’in en büyük oğlu diziye tekrar girecek mi hepimiz göreceğiz. 

Çukur Hangi Kanalda Ne Zaman Oynuyor?

Çukur hangi günler oynuyor: Ekranların fenomen dizisi haline gelmiş Çukur hangi kanalda ne zaman oynuyor? Dizi pazartesi geceleri saat 20:00’da Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Çukur Yeni 100. Bölüm Fragman İzle

Çukur 100. bölüm fragmanı:

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!