Çukur Yeni Bölümde Neler Oluyor? Yeni Bölüm Fragman İzle

yorumsuz
80 okuma

Çukur dizisi son bölümde neler olacak, çukur son bölüm fragman izle, çukur oyuncuları kimler, çukur hangi günler oynuyor, çukur dizisi hangi kanalda oynuyor? Çukur son bölüm full izle, çukur kaç bölüm oynayacak, çukur kaç bölüm sonra final verecek?

Çukur Dizisi
Türkiye’nin severek izlenilen Çukur Dizisi’nin senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim’in birlikte yazıp yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği aksiyon ve dram türündeki Türk yapımı bir dizidir.

Çukur Dizi Konusu
Dizinin Konusu: İstanbul Balat’ta bulunan suçla tanınan Çukur mahallesi Koçavalı ailesinin hakimiyeti altındadır. Suçlarla bu kadar içli dışlı olsalar da Koçavalı ailesinin kendine göre kuralları vardır. Bu kuralların başında ise uyuşturucu yasağı vardır. Çukur’da uyuşturcu kullanılamaz, üretilemez ve satılamazdır. Fakat bu yasağı çiğnemek isteyen ve bu konuda kararlı olan bir grup ortaya çıkar. Önce Koçavalı ailesiyle anlaşma yapmak isterler, olmayınca ise tüm güçleriyle Çukur mahallesine ve Koçavalı ailesine saldırırlar. Tüm aileyi alt ettiğini düşünürken ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce başka hayallerle ayrıldığı doğup büyüdüğü mahallesine geri dönerek yeni bir dönemim başlangıcını yapmıştır. Yamaç ailesini korumak için yıllar sonra mahallesine dönmeden önce kendisi gibi yaralı, güzel bir genç kadınla tanışır ve aşık olur ama işler istenildiği gibi gitmez.


Çukur Oyuncu Kadrosu
Aras Bulut İynemli, dizide Yamaç karakterini canlandırıyor. Erkan Kolçak Köstendil, Vartolu Sadettin karakteri ile bizlerle oluyor. Perihan Savaş ve Ercan Kesal ailenin anne babası olarak bizlerle. Rıza Kocaoğlu otizimli bir karakter olan Aliço karakterini bizlere sunuyor. Necip Memili, Koçavalı ailesinin en büyük oğlu olan Cumali Koçavalıyı canlandırıyor. Koçavalı ailesinin üçüncü oğlunu ise Öner Erkan oynuyor. Diziye sonradan katılan Nejat İşler ise Koçavalı ailesinin baş düşmanı olan Çağatay Erdenet karakteri ile bizlerle.

Çukur Hangi Kanalda Ne Zaman Oynuyor?
Çukur Dizisi her Pazartesi günü saat 20.00’da Show Tv ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. İzleyiciler Pazartesi ilk iş günü yorgunluğunu ve Pazartesi sendromunu Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur ile atıyor ve heyecan dolu anlar yaşıyor.

Çukur Dizisinin Bir Sonraki Bölümde Neler Olacak?
Vartolu Yamaç ikilisi geçtiğimiz bölümde yaşadıklarından sonra bambaşka birileri olacaklar ve bu dakikadan sonra önlerine kimse geçemeyeceğini bizlere gösterecekler. Önümüzdeki bölümlerde Yamaç ve Vartolu’dan hem eğlenceli hem de aksiyon dolu planlar izleyenleri bekliyor. Diğer yandan Mahsun için de yeni bir dönem başlıyor değişen bambaşka biri haline gelen Mahsun bu bölümde annesi ile yüzleşmesi izleyicilere duygusal anlar yaşatabilir.

Çukur Yeni Bölüm Fragman İzle


Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Tweetle

Etiketler: , , , ,

Konu hakkında yorumunuzu yazın