Mucize Doktor Gelecek Bölümde Neler Olacak? Yeni Bölüm Fragmanı İzle

yorumsuz
163 okuma

Mucize Doktor Yeni Bölümde Neler Olacak?

Mucize Doktor son bölümde neler oluyor, Mucize Doktor dizisi kaç bölüm oynayacak, Mucize Doktor oyuncuları kim, mucize doktor ne zaman final verecek, Mucize Doktor yeni bölüm fragman izle, Mucize Doktor hangi günler oynuyor, hangi kanalda oynuyor, ferman hoca diziden ayrılacak mı?

Mucize Doktor Dizi Konusu: 2013 yılında Kore’de oynayan bir diziden alıntılanan Mucize Doktor, savant sendromlu ve otizm hastası bir adamın hayatını konu edinir. Bir tavşanı bir de abisi olan Ali Vefa, babasının kendisini evlatlıktan reddetmesi üzerine hayata kimsesiz olarak devam etmektedir. Tıp Fakültesini, İstanbul’da modern bir hastanenin başhekimi olan Adil hoca tarafından birincilikle bitirebilir. Adil hocanın kendisine akıl hocası olmasıyla abisinden sonra hayata tutunma adına bir gayesi olur. İstanbul’daki hastanede asistan olarak çalışmaya başlar. Bilgili, zeki biridir. Hastane kadrosu hastalığını öğrenince, onu aralarında istemezken, zamanla ailesi gibi benimserler. Ali Vefa, asistanlardan Nazlı’ya hayatında ilk kez aşık olacaktır. Nazlı ise, başarılı bir cerrah olan Ferman hocaya aşık olur. Ferman hocanın hayatında sahip olmak istediği her şeyi vardır. Para, kariyer, aile ve güzeller güzeli bir sevgili. Nazlı bunu bilerek Ferman hocaya olan aşkını platonik olarak yaşamaya başlar.

Mucize Doktor Hangi Gün, Saat Kaçta Oynuyor


Fox ekranlarında, her Perşembe saat 20’de ekranlara gelen Mucize doktor dizisi, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 21. Bölümü ile 6 şubat Perşembe günü yayına gelecek olan dizinin fragmanını sitemiz üzerinden Mucize Doktor Fragman araması yaparak bulabilirsiniz.

Mucize Doktor Gelecek Bölümde Neler Olacak?

20. Bölüm itibariyle, hastaneye bir uçakta enfeksiyon kapan hastalar getirilmiştir. Virüsün tam olarak saptanamaması, aşı ve tedavisinin olmaması ve bulaştığı herkesi öldürüyor olması, hastane yönetimini tedbir almak zorunda bırakır. Ali, Nazlı ve Ferman hoca, karantina altına alınan acil serviste hastaları iyi etmeye çalışırlar. Hava yoluyla bulaşan bu hastalık, Ferman hocaya da bulaşmıştır. Acil servis koşullarında acilen bir ameliyat gerçekleştirmek zorunda kalan ekip, hocalarını kaybetmenin umutsuzluğunu da yaşar. Bu arada yine geçtiğimiz bölümde, Ali Nazlı’ya, Nazlı da zaten ölecek diye Ferman Hoca’ya aşklarından bahsederler.

Gelecek bölümde merak edilen en önemli soru, Onur Tuna’nın yani Ferman hocanın diziden ayrılıp ayrılmayacağıdır. Bölüm videoları ve fragmanlarına sitemiz üzerinden ulaşarak, tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Dizinin yayınlanmasıyla, sitemize bölüm hakkındaki tüm detaylar eklenecektir.

Mucize Doktor Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Mucize Doktor Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Mucize Doktor dizisinde başrolü Taner Ölmez üstlenmekte. Oyuncu kadrosunda ise Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduranve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor.

Mucize Doktor Yeni Bölüm Fragman İzle


Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Tweetle

Etiketler: , , , , , , ,

Konu hakkında yorumunuzu yazın