Zümrüdü Anka Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Zümrüdü Anka Gelecek Bölümde Neler Olacak?

60 yorum
495 okuma

Zümrüdü Anka son bölümde neler oluyor, Zümrüdü Anka dizisi kaç bölüm oynayacak, Zümrüdü Anka dizi oyuncuları kim, Zümrüdü Anka ne zaman final verecek, Zümrüdü Anka yeni bölüm fragman izle, Zümrüdü Anka hangi günler oynuyor, Zümrüdü Anka hangi kanalda oynuyor, Zümrüdü Anka Serhat Ve Zümrüt kavuşacaklar mı?

Zümrüdü Anka Dizi Konusu

Zümrüt Kuloğlu ve Serhat Demirkan, birbirlerini çok severler. Serhat, zengin bir ailenin en büyük torunudur. Babaannesi, oğlunu kaybettiğinden, kendisinin üzerine gerçekten düşüyordur. Serhat’ın Suriye’de çarpışmada şehit olduğu haberi gelir, Zümrüt’ün annesi ve kız kardeşi fakir hayattan kurtulma adına, kızın Adil Demirkan ile yani Serhat’ın amcasıyla evlenmesini isterler. Düğün gecesi ölmediği ortaya çıkan ve Ürgüp’e gelen Serhat, sevdasının amcasıyla evlenmek üzere olduğunu görür. Bu, Zümrüt’ü de kendisini de büyük bir çıkmaza sürükleyecektir. Adil, hiçbir şeyden habersiz, karısı Zümrüt’ü kendine aşık etmenin çabasındadır. Adil Demirkan, iyi yürekli, vefalı ve babacan bir adama hayat vermektedir.


Zümrüdü Anka Oyuncu Kadrosu
Zümrüdü Anka dizi oyuncuları: Alp Navruz, dizide Serhat karakterine hayat vermektedir. Başrolü Ceren Yılmaz ile paylaşıyor. Umut Karadağ’ı, Adil Demirkan olarak izliyoruz. Serhat Özcan ve Hatice Aslan, Rüstem ve Ülfet Kuloğlu karakterleriyle Zümrüt’ün anne babasını oynuyorlar. Rüstem karakteri, geçirdiği kazadan dolayı sakat kalmıştır ve eşi tarafından bir işe yaramaz olarak değerlendirilmektedir.

Zümrüdü Anka Hangi Kanalda Ne Zaman Oynuyor?

Zümrüdü Anka dizisi hangi günler oynuyor, Zümrüdüanka dizisi her cumartesi akşamı saat 20:00’de FOX TV aracılığıyla yeni bölümlerini takipçilerine sunmakta ve izleyicilerini beklemektedir. Aynı zamanda dizinin o haftaki bölümünü veya tekrarını kaçıranların ya da diziyi yeniden izlemek isteyenlerin hafta sonu öğle kuşağında takip edebilmeleri de mümkündür.
Sizler de sitemizden yani bu yazımızdan diziyle ilgili tüm detayları bulabilir, Zümrüdü Anka fragmanı ya da bölüm özetlerine ulaşabilirsiniz.

Zümrüdü Anka Bir Sonraki Bölümde Neler Olacak?

Zümrüdüanka dizisinin 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bu bölümde de izleyicilerin merakta kalacağı olaylar dizisinin ortaya çıkacağı görülebiliyor. Dizinin yeni bölümünde Zümrüt ve Serhat’ın ciddi bir kaza geçirdiği görülebiliyor. Bu olayın hayırla sonuçlanması ve Serhat’ın Zümrüt’e aşık olduğunu tekrardan vesile olmasının söz konusu olduğu tahmin edilebiliyor.
Zümrüt ile Serhat, kaza yerindeyken Suhandan’ın kaçırılmasından habersiz olacaklardır. Nevcihan ve Abbas da kızlarını kurtarmak adına ciddi bir mücadele içerisine girecektir. Ancak olayı çözmek için Serhat’a gerek duyacaklardır. 71 Serhat da haberi alır almaz Zümrüt’ün yanından ayrılarak amcasının yanına gidecektir.
Kudret ise oğlu Tolgahan’ın acısını hala üzerinden atamamış ve intikam almak için Suhandan’ı kaçırmıştır. Suhandan’ı kapalı bir alana yerleştirmiştir.
Serhat da Suhandan’ı Kudret’in kaçırdığının farkındadır. Bu yüzden onu kurtarmak için bir plan yapacaktır. Planı yaparak Kudret’in kardeşini kaçırır ve Suhandan ile takas etmeyi önerir.
Rüstem de ayrıldığı evine geri döner. Ülfet ile beraber dertleşerek, hatalarını kabul ederler. Ülfet ise halen daha konağa girmek için planlar içerisinde olmaya devam etmektedir.
Abbas için zorlu bir süreç başlayacaktır. Serhat’tan sakladıklarını eninde sonunda açıklamak zorunda kalacaktır.

Zümrüdü Anka Yeni Sezona Ne Zaman Başlıyor?

Covid-19 virüs salgınının uzaması çoğu sektörde olduğu gibi maalesef dizi sektörünü de olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Çaresiz dizi yapımcıları bu sezonun bu şekilde kapamak istemese de şartlar buna zorluyor. Yayınlanan 9. bölümüyle beraber Zümrüdüanka dizisinin sezon finali yaptığı söyleniyor.

Zümrüdüanka dizisi devam edecek mi, yeni sezon ne zaman başlayacak diye soracak olursanız; Zümrüdüanka Yeni sezon 11 Eylül 2020 yılında başlayacak.

Zümrüdü Anka yeni bölüm fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Tweetle

Etiketler: , , , , , , , ,

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zümrüdü Anka Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Zümrüdü Anka Gelecek Bölümde Neler Olacak? (60 Yorum)

  1. yeni bölümü merak ve heyecan içinde bekliyorum acaba neler olacak fragman oldukç güzel ve iyiydi bence bizi bomba gibi bir bolüm bekliyor

  2. Bu covid her şeyimizi etkiledi ya. Neyse ki belli bir tarih vermişler yeni sezonun başlangıcı için satılı gün çabuk geçer 😀

  3. Bu diziyi burada gezerken gördüm ve ilgimi çekti sonra diziye başladım güzel bir dizi burdanda yeni fragmanında baktım yeni sezon başlasada izlesek 😊

  4. böyle dizi görmedim çok güzel izlemeyene tavsiye ederim ilk bölümden beri izliyorum çok sevdim böyle devam etsin yükselsin.

  5. Sizin bu anlatış tarzınıza hayranım zümrüdü anmayı çok iyi anlatmışsınız oyuncu kadrosu çok iyi zümrüdü anka ‘nın ve heyecanlı bir fragman