İki Kişi Oynanabilecek Tarayıcı Tabanlı En İyi 10 Oyun

İki kişi oynanabilecek tarayıcı tabanlı en iyi oyunlar listemizde, ayrı ve aynı bilgisayarlar üzerinden iki kişi yani arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en güzel oyunlara yer vermeye gayret ettik. Bu oyunlarla arkadaşlarınızla daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilir, arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. 

Bu oyunlar AAA segmentinde bulunan oyunlar gibi muazzam grafik kalitesinde olmasa bile, tarayıcı üzerinde en azından daha eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. 

İki Kişi Oynanabilecek Tarayıcı Tabanlı En İyi Oyunlar 

Farklı Bilgisayarlar İle Oynayabileceğiniz Tarayıcı Tabanlı Oyunlar 

8-Ball Pool 

Tarayıcılar üzerinden oyun oynamayı sevenlerin ilgi gösterdiği oyunlardan biri olan 8-Ball Pool, topun hareket halinde gideceği yeri gösteren çubuğuyla daha iyi bir deneyim sunuyor. 

Bu oyunu oynamak için, öncelikle bir Miniclip hesabınızın olması gerekir. En fazla iki oyuncu ile oynanan 8-Ball Pool, Flash eklentisi gerektiren oyunlardan biridir. İki Kişi Oynanabilecek Tarayıcı Tabanlı En İyi 10 Oyun

Cube Slam 

Mikrofon ve kameranıza erişim vermeniz halinde arkadaşınızla görüntülü sohbet ederken oyun oynayabileceğiniz Cube Slam, tarayıcı tabanlı oyunlar arasında tercih edilmeye devam ediyor. Grafik kalitesi birçok oyunun daha ilerisinde olan Cube Slam oynamak için, herhangi bir kayıt söz konusu olmuyor. Bu oyun için, herhangi bir Flash eklentisine de gerek bulunmamaktadır. 

Speed Sudoku 

Zekâ gelişimine yönelik en iyi oyunlardan biri olan Speed Sudoku, hem eğlenceli hem de stratejik adımlar atmayı gerektiren bir oyundur. 

En fazla 4 kişi oynayabileceğiniz oyun için herhangi bir kayıt ya da Flash eklentisi gerekmiyor. 

Lichess 

Zekâ savaşının en eğlenceli hallerinden biri olan Lichess, izleyeceğiniz stratejiler ile hem daha eğlenceli ve hem de zekâ gelişimine yönelik bir oyundur. Sohbet odası da bulunan bu satranç oyunu, en fazla iki kişiyle oynanmaktadır. Oyunu oynamak için Flash gerekmeyip, kayıt zorunluluğu da bulunmamaktadır. 

Battleship Online 

Göndereceğiniz bağlantıyla arkadaşınızı davet edebileceğiniz Battleship Online, iki kişi oynanabilecek tarayıcı tabanlı en iyi oyunlar arasındaki fiziki savaş oyunlarından biridir. 

Amaç arkadaşınızın gemisini batırmak olan bu oyun, Amiral Battı olarak da bilinmektedir. Şayet oyunu oynayabileceğini bir arkadaşınız yoksa sistemin seçtiği herhangi biriyle oyunu oynayabilirsiniz. 

İki kişinin oynayabileceği Battleship Online için Flash ve kayıt gerekmemektedir. 

Aynı Bilgisayardan İki Kişinin Oynayabileceği Tarayıcı Tabanlı Oyunlar 

Aşağıdaki listede ise, aynı bilgisayar üzerinden iki kişinin oynayabileceği tarayıcı tabanlı oyunlar yer almaktadır. 

Sports Heads Football 

Kendi kalenizi korumak ve karşı kaleye gol atmak, bu oyundaki amacınız olacak. Elinizdeki imkânları kullanarak hızınızı artırabilir, kendi kalenizi küçülterek gol yememek için önlem alabilir ve hatta karşınızdaki oyuncuyu dondurabilirsiniz. 

Sports Heads Football oyununu oynamanız için kayıt olmanız gerekmese de, Flash eklentisinin bulunması gerekmektedir. 

Tank Wars 

Yılların efsane oyunlarından biri olan Tank Wars, fiziki savaş oyunlarından hoşlananlar için en eğlenceli oyunlardan biridir. Oyundaki temel amaç füze atarak geniş bir alanı patlatmak ve karşı oyuncuyu bu alana düşürmektir. 

Tank Wars Flash eklentisinin gerekli olduğu bir oyun olup, kayıt gerekmemektedir. 

Fortz 

Silahınızı karşıdaki kişinin kalesine düşürerek, onu öldürmeniz gerekiyor. Ya ölüm ya kalım savaşı olan bu oyun, aynı zamanda kendi kalenizi korumak için geliştireceğiniz basit stratejilere dayalıdır. Flash eklentisi isteyen Fortz için, kayıt gerekmemektedir. 

Gun Mayhem 

Seviye atladıkça yeni silahlar ve güçler kazanabileceğiniz oyun, biraz mafya tarzıdır. Oyundaki temel amaç, karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmektir. Kayıt gerekmeyen Gun Mayhem 4 kişinin oynayabileceği, Flash eklentisi gerektiren ve kayıt olma zorunluluğu olmayan bir oyundur. 

Stich Figure Badminton 2 

Eğlenceli bir tenis oyunu olan Stich Figure, iki kişi oynanabilecek tarayıcı tabanlı en iyi oyunlar arasındadır. İki kişinin oynayacağı oyun için Flash eklentisi gerekmekte olup, kayıt olma gerekliliği bulunmamaktadır. 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!