Evden Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde boş boş oturmaktan sıkıldınız ve evde geçirdiğiniz boş vakitlerinizi de ek gelir elde edebileceğiniz işler yaparak değerlendirmek istiyorsunuz; Evden Kına Paketleme İşi tam olarak size göre bir iş. Bildiğiniz üzere kına gecesi geleneği, kültürümüzün göz ardı edilemeyecek derecede önemli bir parçası. Evlilik öncesi, sünnet öncesi, ya da buna benzer önemli günlerde hepiniz muhtemelen bir kına gecesi etkinliğine katılmışsınızdır ve çok yüksek olasılıkla Yüksek Yüksek Tepelere türküsü söylenirken buna eşlik etmeyi de göz ardı etmemişsinizdir diye düşünüyorum.

Evden Kına Paketleme İşi Nedir?
İşte tam olarak bu katıldığınız kına gecesi etkinliklerinde doğal olarak gelen misafirlere paketler içinde kına dağıtıldığını da biliyorsunuzdur. Evden Kına Paketleme İşi Veren Firmalar da bu gecelerde dağıtılacak olan kına paketleriyle ilgili talebi karşılamak için evden ek iş yapmak isteyen insanlara ihtiyaç duyuyorlar. Sizler de bu firmalarla iletişime geçip evde geçirdiğiniz boş zamanlarınızı televizyon programları izleyip zaman öldürmek yerine değerlendirip hem kendinize bir meşgale edinmiş oluyorsunuz hem de bir yandan kına paketleyerek gelir elde edebiliyorsunuz. Özellikle ev hanımlarının yapmak istediği bu işle birlikte ekonomik özgürlüğe kavuşarak kendinize almak istediğiniz ve yaklaşan kına gecesinde giymek istediğiniz güzel bir elbise için eşinizin eline bakmak zorunda kalmıyorsunuz.Evden Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Evden Kına Paketleyerek Ne Kadar Kazanabilirim?

Kına paketleme işinde genellikle ücret paket başına ödenir ve aldığınız işi teslim ettiğinizde paranızı bir bütün olarak alabilirsiniz. Paket başına ücret, hazırlanan paketin kalitesine göre değişmekle birlikte 50 kuruştan 2 liraya kadar değişebilmektedir. Yani, eğer daha kaliteli işler yaptırmak isteyen bir firmayla çalıştığınızı ve günde 50 paket kına hazırladığınızı da düşünürsek günlük 100 lira gibi bir meblağı kazanıp mağazada beğendiğiniz kıyafeti birkaç gün içerisinde rahatça satın alabileceğinizi iddia edersek yanılmış sayılmayız.

Evden Kına Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşabilirim?

Bu firmalara ulaşmak için sitemizde aşağıda gördüğünüz yorum kısmına adınızı ve mail adresini yazmanız yeterli olacaktır. Ayrıca, hiçbir şekilde kişisel telefon numaranızı paylaşmamanızı önermeyi kendime görev biliyorum. Çünkü maalesef her gün yüzlerce kişinin telefon dolandırıcılıklarına maruz kaldığı bir ülkede yaşadığımızın bilincindeyiz ve sizlerin de bu konuda mağdur olmamanız için bu uyarıyı eklemeliyiz. Ayrıca, evden ek iş ararken rastlayabileceğiniz ve uzak durmanız gereken sahtekarlık ve dolandırıcılık kokusu barındıran tekliflerden kaçınmanız için yazdığımız önerilerle dolu yazımıza da göz atarsanız sizler için faydalı olacağına inanıyorum.

7 Yorumlar
 1. Elif diyor

  Her paketlemeyi yapabilirim

 2. İrem diyor

  Paketleme yapmak istiyorum lutfen ilgielnirmisiniz

  1. Sefanur bilmez diyor

   Paketleme isi istiyorum sakarya adalazari

 3. Ebrarsu diyor

  Öğrenciyim okullar açılacak paraya ihtiyacım var her türlü paketlemeyi istediğiniz şekilde ve miktarda paketleyebilirim

 4. İpek akman diyor

  Her işi yapabilirim evde iken ek gelir ile maddi gelir sağlamak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Zübeyde yıldırım diyor

  Evde paketleme yapmak istiyorum. Her türlü paketleme olur

 6. Hatice diyor

  Evde kına paketleme yapmak istiyorum ise ihtiyacım var başka turlu baharat çeşidi falan da olur kahramanmaraşta oturuyorum merkezdeyim

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!