Evden Sabun Paketleme İşi

Ödenmesi gereken faturalar mı birikti, mağazada görüp beğendiğiniz elbiseyi ya da ayakkabıyı almak için eşinizden para isteyemiyor musunuz, çocuğunuz büyümeye başladı ve gittikçe masrafları da artmaya başladı ve çeşitli ek gelir imkanları mı arıyorsunuz? Evden Sabun Paketleme İşi yaparak bu ihtiyaçlarınız için kendinize bir ek gelir kapısı oluşturabilirsiniz.

Evden Sabun Paketleme İşi Nedir?

Bildiğiniz gibi özellikle kadınların dikkatini çeken sabunlar hem organik hem de güzel kokulu olmaları dolayısıyla insanların satın almak istedikleri bir şey haline geldi. Dolayısıyla, bu sabun satıcıları da artan talep dolayısıyla sabunların daha korunaklı olmaları açısından sabun paketleme işi verme ihtiyacı hissediyorlar. En nihayetinde, hem ev hanımları hem emekliler hem de öğrencilerle beraber boş zamanı olan herkes evden ek iş imkanı olarak bu tür işleri yaparak gayet güzel paralar kazanabiliyorlar.

Evden Sabun Paketleme İşi

Evden Sabun Paketleyerek Ne Kadar Kazanırım?

Yukarıda da ifade ettiğim gibi, bu işi yaparak güzel miktarlarda para kazanan insanlar bulunmakta. Aslında ben de bu işten bir akşamüzeri apartmanda eve çıkarken alt komşunun evinin önünden geçtiğim sırada evden gelen güzel kokuları merak edip evden sabun paketleme işi yaptığını öğrenmekle haberdar olduğumu söylemeliyim. Ve komşuma “Neden bu işle uğraşıyorsun? Uğraştığına değiyor mu bari?” falan diye sorduğumda bana yeni aldığı televizyonu göstererek “Oğlum bak şu gördüğün televizyonu bu işten kazandığım parayla satın aldım.” dedi.

Kısacası, yalnızca bir ay içerisinde kazanılan parayla ekstra yeni bir plazma televizyon satın alınacak kadar para kazanılabildiğini söyleyebilirim. Komşumun kendisine yaptığı diğer bireysel harcamaları falan da hesaba kattığımda şayet televizyonu taksitle almadıysa yalnızca evde sabun paketleme işi yaparak aylık en azından 2500 TL para kazanmış olduğunu tahmin edebiliyorum. (Bir an şu anda çalıştığım işi bırakıp bu işe başlamayı da düşünmedim dersem yalan söylerim!)

Evden Sabun Paketleme İşi Veren Firmalarla Nasıl İletişime Geçerim?

Evden sabun paketleme işi yapmak istediğinizi ve bu işte ne kadar istekli olduğunuzu aşağıdaki yoruma e-posta adresinizi de ekleyerek yazarsanız firmalar sizlerle iletişime geçecektir. Ayrıca, sizi uyarmalıyım ki kişisel telefon numaranızı verdiğiniz yorumlar kesinlikle sitede yayınlanmayacaktır. Bunun nedenini de her gün haberini aldığımız telefon dolandırıcılıkları haberleriyle açıklayabilirim herhalde.

4 Yorumlar
 1. Nurcan diyor

  Evde ek iş tecrübem var ve bu işe çok ihtiyacım var her türlü evde iş yapabilirim lütfen acil dönüş yaparsanız çok sevinirim lutfen

 2. Şükrü diyor

  Bu işe gerçekten ihtiyacım var
  Yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Dilan akti diyor

  Maddi durumumuz yok ışsiziz annemle beraber paketleme işi istiyorum

 4. Arzu batı diyor

  Paketleme işi istiyorum.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!