İstanbul Evden Ek İş İmkanları

İstanbul gibi hayat şartlarının çok pahalı olduğu bir şehirde yaşıyorsanız zaten yeterince şanssızsınız. Evinizin kirası da yüksek mi? Çocuğunuz büyüyor ve büyüdükçe masrafları da mı artıyor? Eşinizin maaşı ekstra giderlerinizi karşılamaya yetmiyor olabilir. Ya da evden çıkamıyor olabilirsiniz, çünkü her şey gibi ulaşım da çok pahalı. Bu durumda evden yapabileceğiniz işlere yönelmek durumunda kalmaktasınız ama ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? İşte sizler için İstanbul’da evden yapabileceğiniz ek iş imkanlarını derledik.

Evden Nikah Şekeri İşi

Muhtemelen bir nikah törenine katılmışsınızdır ve o törenlerde dağıtılan bademli nikah şekerlerinden siz de almışsınızdır. İşte o nikah şekerlerinin güzel tasarımlarını evde ek iş yapıp bundan gelir elde eden kişiler hazırlıyor. Siz de İstanbul’da nikah şekeri işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

İstanbul Evden Ek İş İmkanları

Evden Sabun Paketleme İşi

Güzel kokulu sabunlar her zaman insanları cezbetmiştir, muhtemelen siz de dışarıda gezerken tezgahlarda bu tarz sabunlara denk gelmişsinizdir. Tabii bu sabunların güzel kokularının yanı sıra cezbeden bir diğer özelliği de güzelce hazırlanmış paketleridir. İstanbul’da evden sabun paketleme işi yaparak siz de ek gelir elde edebilirsiniz.

Evden Kına Paketleme İşi

Kına gecelerine de gidiyorsunuzdur. Orada kız evinin dağıttığı güzel kına paketlerini hazırlayanlar da ek gelir elde edebiliyorlar. İstanbul’da da evlere kına paketleme işi veren firmalar bulunmakta. Bunlara da ulaşabilirsiniz ve bu işi de bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Evden Davetiye Katlama İşi

Yan komşunun torununun sünneti, bir diğerinin çocuğunun düğünü, ya da bir yerlerde verilen özel yemekler. Bunların hepsi için orijinal davetiye tasarımları geldiğinde hep sevinirsiniz. İstanbul’da evlere davetiye katlama işi veren firmalarla iletişime geçip siz de ek iş imkanı olarak bunu değerlendirebilirsiniz.
İstanbul şehrinde buna benzer çok çeşitli evden ek iş imkanları mevcut. Ayrıca sitemizde Evden Para Kazanmanın En İyi Yolları’nı anlattığımız makalemize de göz atarsanız yine orijinal fikirler edinebilirsiniz.

İstanbul Evden Ek İş İmkanları

Peki İstanbul’da hangi semtlerde evden ek iş yaparım?

İstanbul’da başta Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler olmak üzere Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş ve Büyükçekmece semtlerine ek iş imkanı sunulmaktadır. Ayrıca Beykoz, Kadıköy, Kağıthane ve Kartal semtlerinde de bu işi yaparak çok güzel paralar kazananlar bulunmaktadır. Sizde dilerseniz Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Şişli, Tuzla ve Zeytinburnu gibi semtlerden bu işi yapabilirsiniz. Yani kısacası İstanbul’un içinde ek iş imkanı bulamayacağınız semt bulunmamaktadır. Yalnızca size uygun doğru işi seçin.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!