Evden Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Sizin de bildiğiniz gibi, ülkemizde son dönemde özellikle ekonomik istikrarsızlık dolayısıyla işsizlik oranı iyice yükseldi ve muhtemelen siz de aynı benim gibi gittikçe büyüyen işsizler ordusuna katılmışlardan birisiniz. İşte tam olarak bu noktada Evden Poşet Katlama İşi bizlerin imdadına yetişiyor. Çalışmamamıza rağmen hayatımızı devam ettirmemiz için bir şekilde gelir elde etmek gerekiyor, ki hatta çalışıyor olsak bile biriken borçların ödenmesi için elimizde bir ek gelir imkanı olması zorunlu hale gelmiş durumda.

Evden Poşet Katlama İşi Nedir, Nasıl Yapılır?

Birçok mağaza, ilk bakışta çok önemli görünmese bile kendine has orijinal ve otantik poşet tasarımlarıyla müşterilerinin ilgisini çekmek istemekte. Aslında terimsel olarak olarak “conspicuous consumption” (kazancını ürün ile belli etmek de diyebiliriz Türkçe ifade edecek olursak) olarak tanımlanan bu durum mağazaların pazarlama stratejileri içinde çok önemli bir yer tutuyor. Yani, bir mağazadan alış veriş yaptığınızda sokakta yürürken o mağazanın poşetini taşıdığınızda aslında farkında olmadan siz de mağazanın reklamını yapmış olduğunuz için bunun farkında olan firmalar Evlere Poşet Katlama İşi vermek durumunda hissediyorlar. Dolayısıyla, bizlere de para kazanabileceğimiz bir iş imkanı sağlayarak işsizliğin yükselttiği şu günlerde istihdam yaratmış oluyorlar.

Evden Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Evden Poşet Katlayarak Ne Kadar Para Kazanırım?

Eve poşet katlama işi veren firmalar genellikle bu işi verirken size bir örnek numune bırakıp işin nasıl yapılacağını da anlatırlar. Bunu yaptıktan sonra size bu işi ne kadar zaman içerisinde teslim etmeniz gerektiğini de söylerler. Hazırladığınız poşetleri de gelip evden alırken genellikle ödemeyi yaparlar. Malzemeleri de bu firmaların temsilcileri bırakır, size yalnızca işin el hünerine bağlı kısmını yapmak kalır. “Fazla uzatma da ne kadar kazanırız onu söyle.” diyecek olursanız da aldığınız iş miktarına bağlı değişmekle birlikte aylık geliriniz 750 TL ile 1200 TL arasında değişebilir diyebilirim. Yani bu işi bir de iki kişi yapıyorsanız geliriniz iki katına çıkar ve rahatça kiraları ve faturaları ödeyebilirsiniz, ya da ek iş imkanı olarak değerlendiriyorsanız da istediğiniz ekstra şeyleri satın alabilirsiniz.

Evden Poşet Katlama İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?

İnternet kullanımı iyice yaygınlaştığı için bu firmalar genellikle iş ilanlarını internet üzerinden verme yoluna gidiyorlar; ancak tüm bu ilanları bir arada bulunduran herhangi bir platform olmadığı için de işiniz Google’a kalmış oluyor. Ya da, “uğraştırmayın beni aramakla” diyecek olursanız da bu yazının altında bulunan yorum kısmından adınız ve mailinizle işi yapmak için ne kadar istekli olduğunuzu ve varsa iş hakkındaki deneyimlerinizi de kısaca özetleyen bir yazı yazarsanız biz size elimize bu tür ilanlar geldiğinde ulaşabiliriz. Ancak, bilgilerinizi verirken kesinlikle telefon numaranızı yazmayınız!

2 Yorumlar
  1. Seher diyor

    Çok ihtiyacım var elim hızlıdır memnun kalırsınız esenyurt depoda oturuyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız

  2. Melek diyor

    İzmir de yaşıyorum paketleme işi istiyorum dışarda çalışamıyorum iki çocuk okutuyorum.durmadan gelen zamlara yetişemiyorum . Kıyafet alamıyoruz. kredi ödemekten yorulduk .evde çalişabileceğim düzgün bir iş olursa Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!