İzmir Evden Ek İş İmkanları

Çekirdeğe çiğdem, simite gevrek, çamaşır suyuna klorak denen şehrimiz İzmir Evden Ek İş İmkanları konusunda oldukça zengin bir yerdir. Evinizin kirasını ödemekte zorlanıyor musunuz? Gittikçe bozulan ekonomi sizi de mi etkiledi? Asgari ücret yetmiyor mu? Kendinize bir ek gelir imkanı mı yaratmak istiyorsunuz? İzmir şehrinde de Türkiye’nin geri kalan her yerinde olduğu gibi evden çalışarak para kazanmak mümkündür. Peki evde çalışarak para kazanılabilecek işler nelerdir diye soracak olursanız, sizler için hazırladığımız şu küçük listeye göz atabilirsiniz.

Nikah Şekeri İşi

Nikah törenlerinin vazgeçilmezi, bademli nikah şekerleridir. Tabii bu güzel paketlenmiş nikah şekerlerinin tasarımına otantiklik katmak için ya da orijinal göze hitap eden biçimde yapılması için İzmir’de de evlere nikah şekeri işi verilmektedir. Siz de bu şekilde kendinize ek iş imkanı yaratabilir, nikah şekeri yaparak ekonominizi rahatlatabilirsiniz.

İzmir Evden Ek İş İmkanları

Sabun Paketleme İşi

Artık fabrikasyon sabunlar yerine insanların hem doğal olması hem de güzel kokulu olmasından dolayı tezgahlarda satılanlara yöneldiği biliniyor. Tabii bu sabunların bir de paketlenmesi gerekiyor ki göze de hitap etsin. İzmir şehrinde de sabun paketleme işi yaparak kendinize güzel bir ek gelir sağlamanız gayet mümkün.

Lavanta Keseleme İşi

Organik olmayan oda kokularının yerini yavaş yavaş lavanta keseleri almakta. Evinizin salonunun ortasında duran sehpaya bu lavanta keselerini yerleştirerek evinizin güzel kokmasını sağlayabilmektesiniz. Bu lavantaların keselenme işi de İzmir şehrinde yapılabilecek bir diğer ek gelir imkanı sağlamaktadır.

İzmir’in nerelerinde evden ek iş yapabilirim?

İzmir şehrinde genellikle Aliağa, Balçova, Bayraklı, Karşıyaka ve Ödemiş ilçelerinde evden ek işi yaygındır. Ama bunun haricinde Beydağ, Kemalpaşa, Bornova, Konak ve Buca gibi ilçelerinde de evden paketleme işi yapan birçok aile bireyi bulunmakta. Sizlerde dilerseniz Çeşme, Çiğli, Karabağlar, Selçuk ve Urla gibi ilçelerden ek iş yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak dilerseniz Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe ve Karaburun, Menderes ilçelerinde yani İzmir’in her yerinde evden ek iş veren yerler bulmanız mümkündür. Bu firmalara ulaşmak için telefon numaralarından arayabilirsiniz.

Aynı zamanda sitemizde alt tarafta bulunan yorum kısmına varsa önceki deneyimlerinizi ve yeteneklerinizi yazarsanız firmaların sizlere ulaşması kolaylaşacaktır. Ek olarak, kesinlikle kişisel telefon numaranızı vermemeniz rica olunur. Sizlerin de önerebileceği başka ek iş imkanları varsa yazabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!