Evden Kutu Katlama İşi

Ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve bilimum evden ek iş imkanları arayan insanlar, işte tam olarak size göre bir iş: Evden Kutu Katlama İşi. Bildiğiniz gibi, ülkemizde son dönemlerde artan işsizlik oranı ve devamlı pahalılaşan hayat şartları da göz önünde bulundurulunca, birçok insan borçlarını ödemek ya da ekstra harcamalar yapabilmek için evden ek iş yapmak zorunda kalıyorlar. Ben de bu yazıyı kaleme alırken aslında sizlerle aynı kaderi paylaşan biri olarak kesinlikle Evden Kutu Katlama İşi yapmanızı önerebilirim.

Evden Kutu Katlama İşi Nedir? Bu İş Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi, şirketlerin neredeyse tümü, lojistik işlerinde mallarını toptan satmaları gerektiğinden dolayı büyük kolilere ve kutulara ihtiyaç duyarlar. Her ne kadar bu işi yapan makinalar bulunsa da, bazen bu işlerin insan eliyle yapılması gerekliliği duyulmaktadır. Sizler de, firmaların bu ihtiyaçlarını gidermek için kutu katlayarak hem onlara yardımcı oluyorsunuz hem de kendinize ek gelir üreten bir işte çalışmış oluyorsunuz. Yani Amerikalıların da dediği gibi, ortada bir win-win situtation (kazan-kazan durumu) oluyor.

Evden Kutu Katlama İşi

Evden Kutu Katlayarak Kaç Para Kazanırım?

Tam olarak dediğim gibi hem firmaların hem de sizin kazançlı bir durumda olduğunuz bu halde, kutu katlama işi yaparak borçlarınızı ödeyebiliyorsunuz, hatta borçlarınızı ödemekle kalmayıp belki de normal koşullarda hiçbir şekilde satın alamayacağınız güzel bir elbiseyi alabiliyorsunuz. Neyse, sadede gelecek olursak, evde kutu katlama işinden yaklaşık olarak 750 lira ile 1200 lira arasında kazanç elde edebilmeniz mümkün. Bu fiyat aralığı da firmaların ihtiyaç duyduğu kutu sayısıyla doğru orantılı oluyor. Eğer ihtiyaç sayısı yükselirse, kazancınız da dolayısıyla doğru orantılı olarak yükselmiş oluyor. Ancak kutu ihtiyacı yüksek olmayan durumlarda kazancınız da biraz daha düşük olabiliyor. Ama yine de, çok yüksek olasılıkla aylık kazancınız eğer işinizi düzgün yaparsanız 750 liranın altına kolay kolay düşmez diyebiliriz.

Evden Kutu Katlama İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?

Ülkemizin neredeyse her şehrinde, özellikle de gıda endüstrisinin yüksek oranda bulunduğu şehirlerimizde firmalar eve kutu katlama işi veriyorlar. Bu firmalara eş dost aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi sitemizde aşağıda bulunan yorum bölümüne mail adresinizle birlikte bu işi yapmayı ne kadar istediğinizi belirterek varsa önceki iş tecrübelerinizden de kısaca bahsederek firmaların size ulaşmalarını sağlayabilmeniz mümkün. Yalnız, kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler sırasında, kişisel telefon numaralarınızı yazmamanız önemle rica olunur! Bildiğiniz gibi, ülkemizdeki en yaygın dolandırıcılık biçimi telefon dolandırıcılığıdır, sizin de bu tür durumlarla karşılaşmamanız için bu uyarıyı yapmak durumundayız.

2 Yorumlar
  1. Volkan diyor

    Daha önce benzer işler yapmış biri olarak yapabileceğim bir iştir diyebilirim hızlı pratik çalışmayı seven biriyim

  2. Kamer diyor

    Pratik el becerisi olanbiri olarak bu işi yapmayı isterim

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!