Evden Lavanta Keseleme İşi

Komşunuza gittiniz ve evinin kokusuna hayran kaldınız, muhtemelen o evde Lavanta Keseleme İşi yapılmıştır ya da evde çeşitli yerlerde lavanta keseleri vardır. Genelde bunu yapan insanlar işin sırrını kimseye vermezler ama siz bir şekilde bundan haberdar oldunuz ve evde boş zamanlarınızı geçirirken iş yaparak kendinize ek gelir kapısı oluşturmak istiyorsunuz. Lavanta keseleyerek hem bu şekilde para kazanabilirsiniz hem de eviniz mis gibi kokar.

Lavanta Keseleme İşi Nedir?

Lavanta çiçeği, bilindiği gibi, güzel kokusuyla ün yapmış bir çiçektir. Bu yüzden, insanlar evlerindeki pis kokuları bastırması açısından özellikle organik olması dolayısıyla air wick gibi sentetik kokular yerine lavanta keseleri bulundurmayı tercih ediyorlar. En nihayetinde, bu keselerin hazırlanması için de firmalar Evlere Lavanta Keseleme İşi vererek ev hanımlarına, emeklilere ve öğrencilere, kısacası zamanının büyük çoğunluğunu evde harcayan insanlara istihdam oluşturmuş oluyorlar. Dolayısıyla, siz evden ek iş arayan insanlar olarak bu istihdamdan faydalanıp ihtiyaçlarını giderecek miktarlarda para kazanabiliyorsunuz.

Evden Lavanta Keseleme İşi

Lavanta Keseleme İşinden Kaç Para Kazanırım?

Lavanta keseleyerek, evde yapılan diğer işlere nazaran daha düşük miktarlarda para kazanıldığını söyleyebiliriz, bu yüzden çok fazla tercih edilen bir iş de değildir aslında. Firmalar genellikle hazırladığınız kese başı ücret ödeme yoluna giderler ve her lavanta kesesi için 25 kuruştan 1 liraya kadar öderler. Aslında, işin kolaylığı da düşünüldüğünde, yine sonucunda güzel paralar kazanılabilir de diyebiliriz. Her şeye rağmen, bu işin en kazançlı tarafı da evinizi saracak ve komşularınızı imrendirecek olan güzel lavanta kokuları olacaktır.

Evden Lavanta Keseleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Türkiye’nin neredeyse her şehrinde firmalar evlere lavanta keseleme işi vermektedir. Bu firmalara ulaşmak için, sitemizde aşağıda bulunan yorum kısmına mail adresinizle birlikte bu işle ilgili varsa önceki tecrübelerinizi ve bu işi yapmak için ne kadar istekli olduğunuzu yazarsanız firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir. Ayrıca, sizlere her yazıda olduğu gibi yeniden hatırlamam gerek ki, kesinlikle internet üzerinde herhangi bir yerde kişisel telefon numaranızı paylaşmayınız! Çünkü, ülkemizdeki en yaygın dolandırıcılık yöntemlerinden biri telefon dolandırıcılığıdır. Sizin de bu sahtekarların kurbanlarından biri olmanızı kesinlikle istemeyiz.

1 yorum
  1. Nurcan diyor

    Evde ek iş tecrübem var bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!