Evden Nikah Şekeri İşi

Evden nikah şekeri işi yapmak istiyorsunuz ve bunun için de evde nikah şekeri işi veren firmalar arıyorsunuz. Düğün ya da nikah mevsimi diye bir şey yok, firmalar sürekli olarak bu tarz işleri yapacak ev hanımlarına ihtiyaç duyuyor. Ayrıca bu işi yapmak hiç de zor değil, hatta çok da güzel para kazandırıyor. “Bu işte bir tecrübem yok, nasıl yaparım?” diye düşünmenize de gerek yok, zaten size işi veren firma bunun nasıl yapıldığını da anlatacaktır. Hatta zamanla bu işte ustalaşmaya başlayınca orijinal tasarımlar da geliştirmeye başlayacağınıza da eminim.

Evden Nikah Şekeri İşi Veren Firmalarla Nasıl İletişime Geçebilirim?

Nikah şekeri işi yaptığınızı ya da yapmak istediğinizi aşağıda yorum bölümüne yazarak firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı servislerinden de bu firmaların telefon numaralarına ulaşabilmeniz mümkün. Ancak, yazıya yorum yazarken lütfen kendi telefon numaranızı eklemeyiniz! Şahsi telefon numaralarınızı eklediğiniz zaman çeşitli dolandırıcılarla karşılaşabilmektesiniz. Bu konuda da daha önceki “Ek İş Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken Sahtekarlıklar” başlıklı yazımızdan da bilgi alabilirsiniz. Çünkü bildiğiniz üzere, her gün televizyonlarda ve internette çeşitli dolandırıcılık haberleriyle karşılaşmaktayız. Sizlerin masum bir şekilde nikah şekeri işi yapmak isterken telefon dolandırıcılığıyla karşılaşmanızı istemeyiz.

Evden Nikah Şekeri İşi

Evden Nikah Şekeri İşinden Ne Kadar Kazanabilirim?

Daha önce de belirttiğim gibi, bu işi gerçekten güzel yaparsanız sizler için güzel bir ek gelir kapısı hâline getirebilirsiniz. Genellikle badem şekeri kullanılan ortalama bir nikah şekerinden yaptığınız her paket için anlaştığınız firmaya göre 2 liraya kadar kazanç elde edebilmeniz mümkün. Yaklaşık olarak bir düğünde 200 tane nikah şekeri dağıtıldığına göre, aldığınız her işten düğün başı 400 liraya kadar para kazanabilirsiniz. Badem şekeri gibi asıl ürünlere verilecek paraları da göz önünde bulundurduğunuzda giderleriniz düştüğünde yaptığınız 200 adet nikah şekeri işinden yaklaşık olarak 250 lira gibi bir kazanç cebinize kalacaktır. Bu meblağ da evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ev hanımları için kendi alışverişlerine harcayabilecekleri güzel bir miktara denk gelmektedir. Aynı zamanda kendinize almak istediğiniz güzel elbise için eşinizden para istemek ya da aylarca taksit ödemek zorunda da kalmazsınız.

Daha Çok İş Yapmak İstiyorum!

Yaptığınız işten elde ettiğiniz gelir tatlı geldi, ekonomik özgürlüğün tadını çıkarıyorsunuz, mağazaları gezerken hoşunuza giden çok pahalı bir ayakkabı gördünüz ve almak istiyorsunuz, karşı komşunuz yeni çıkan bir telefon görüp almış ve siz de aynısından istiyorsunuz… Bunun için de daha çok iş yapmak istiyorsunuz doğal olarak. Tabii ki daha fazla iş almanın en önemli noktası yaptığınız önceki işlerin kalitesiyle doğru orantılı olacaktır. Bu yüzden, yaptığınız işi artık büyük bir firmanınkiyle kıyaslayabilirsiniz, unutmayın ki bu konuda en önemli nokta reklamdan önce fısıltı gazetesidir. Bu yüzden özgün nikah şekeri tasarımlarıyla kendinizi firmaların aranan markası haline getirebilirsiniz. Dolayısıyla çeşitli özgün tasarımlar üreterek bunları fotoğraflayıp internete eklerseniz firmaları aramak zorunda kalmazsınız, aksine firmalar ayağınıza gelir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.