3 6 Ay Geri Ödemesiz Kredi Veren Bankalar

Koronavirüs salgını nedeniyle zor durum yaşayan kişilere bankalar destek çıkarak geri ödemesiz kredi vereceğini duyurdu. “Sosyal Hayatı Destek” ve “Tatil Destek” paketi adı altında sunulan kredi imkanları sayesinde vatandaşlar 3 6 ay geri ödemesiz, 36 aya kadar taksitle ve en yüksek 10.000 TL olacak şekilde kredilerini kullanabiliyorlar. Peki 3 6 ay geri ödemesiz kredi veren bankalar hangileridir?

3 6 Ay Geri Ödemesiz Kredi Veren Bankalar
3 6 Ay Geri Ödemesiz Kredi Veren Bankalar

Bu makalemizde internet üzerinde en çok araştırılan konulardan olan 3 6 ay geri ödemesiz kredi veren bankalar, 3 kamu bankası 6 ay geri ödemesiz kredi, geri ödemesiz kredi, geri ödemesiz kredi veren bankalar, geri ödemesiz kredi başvurusu, geri ödemesiz kredi başvurusu ziraat bankası ve geri ödemesiz kredi ziraat gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık… 

Geri Ödemesiz Kredi Veren Bankalar 

Özellikle dünya üzerinde yaşanan pandemi dönemi piyasaları da oldukça etkiledi. Sokağa çıkma kısıtlamaları sayesinde özellikle esnaflar başta olmak üzere kişiler belirli bir gelir elde edemeyince zorda kaldı. Kamu ve özel bankalar bu durumda vatandaşa destek çıkmak için geri ödemesiz kredi vereceğini duyurdu. 36 aya kadar vade ile 3 ila 6 ay geri ödemesiz kredinizi siz de dilediğiniz an kullanabilirsiniz. İşte geri ödemesiz kredi veren bankalar 

Geri Ödemesiz Kredi Yapı Kredi 

Yapı Kredi bankası, vatandaşa destek amacı ile geri ödemesiz kredi yapı kredi vereceğini duyurdu. Dileyen kişiler yapı kredi bankasından 3 ay ertelemeli kredilerini kullanabilecekler. Yapı kredi geri ödemesiz kredi başvurusu internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor ve onayın ardından kredi miktarı kişinin hesabına direkt olarak yatırılıyor. Geri ödemesiz kredi, dilediğiniz taktirde 90 gün kadar ertelenebiliyor. Geri ödemesiz kredinin vadesi ise 36 ay. 

QNB Finansbank Geri Ödemesiz Kredi 

QNB Finansbank geri ödemesiz kredi fırsatı sayesinde vatandaşlar 3 ay ertelemeli kredilerini internet bankacılığı üzerinden başvuru yaparak anında alabiliyorlar. Başvuru onaylandıktan sonra geri ödemesiz kredi tüketicinin hesabına yatıyor. Maksimum kullanılabilecek kredi miktarı 15.000 TL olup vatandaşlar 1,41 faiz oranı ile kullandıkları krediyi diledikleri taktirde 90 gün kadar erteleyebiliyorlar.  

Garanti Geri Ödemesiz Kredi 

Garanti geri ödemesiz kredi fırsatı ile dilediğiniz zaman geri ödemesiz kredinizi kullanabilirsiniz. Garanti BBA bankası, vatandaşlara 3 ay ertelemeli 1,48 faizle kredi fırsatı sunuyor. Vatandaşlar, kredi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden yapabiliyorlar ve kredi onayı ardından tutar müşterilerin hesabına iş saatleri beklenmeden direkt olarak geçiyor. Kişiler, diledikleri an kredilerini 90 gün kadar erteleyebiliyorlar. 

Geri Ödemesiz Kredi Vakıfbank 

Geri ödemesiz kredi Vakıfbank sayesinde tüm kişiler diledikleri an geri ödemesiz kredilerini kullanabiliyorlar. Gerekli tüm şartlar sağlandığında Vakıfbank, kişilere 3 aya kadar erteleme fırsatıyla 36 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor. Vatandaşlar, 125.000 TL’ye kadar kredilerini 36 ay vade fırsatıyla kullanabilirler. Geri ödemesiz kredi Vakıfbank başvurusu, internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor. Kredi onayının ardından talep edilen tutar iş saatleri beklenmeden müşterinin hesabına geçiyor. 

Geri Ödemesiz Kredi Ziraat 

Geri ödemesiz kredi Ziraat bankası ile gerekli tüm şartları karşılayan müşteriler, 10.000 TL’ye kadar tutarı bulunan ihtiyaç kredilerini oldukça düşük faizlerle kullanabiliyorlar. Ziraat bankası, 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatını müşterilerine en fazla 36 ay vade fırsatı ile sunuyor. %0,88 faiz oranı bulunan Ziraat bankasının geri ödemesiz kredisi dilediği taktirde 6 ay ertelenebiliyor. Kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden direkt olarak yapılabiliyor. Kredi onayının ardından iş saatleri beklenmeden talep edilen tutar direkt olarak müşterinin hesabına aktarılıyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.