Yıllık Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileri?

Kredi kartları artık herkesin sık sık kullandığı ödeme yöntemlerinden biri. Şimdi kullanıp daha sonra ödeme olanağıyla çokça kullanılan kredi kartlarına kullanıp daha sonra ödeme olanağıyla çokça kullanılan kredi kartlarına yıllık olarak aidat adı altında belli bir kullanım bedeli ödeniyor. Aslında 1 yıl içerisinde çokta fazla göze batmayan bu tutarlar, zaman geçtikçe çoğalıyor ve bankalara minik bir servet ödemenize neden olabiliyor. Bunun farkına varan kredi kartı kullanıcıları ise sıklıkla yıllık aidatı olmayan kredi kartları hangileri sorusunu soruyorlar. Bazı bankalar, müşterileri aidat sorunundan kurtarmak için yıllık aidatsız kredi kartları adı altında birçok kartı piyasaya sürmeye başladı bile. Peki bu kartlar hangileri merak ediyor musunuz? İşte yıllık aidatı olmayan kredi kartları

Yıllık Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileri?
Yıllık Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileri?

Bu makalemizde sizler için internette en çok araştırılan konulardan olan yıllık aidatı olmayan kredi kartları hangileri, yıllık aidatı olmayan kredi kartı, yıllık aidatsız kredi kartı, yıllık aidatı olmayan kredi kartları, yıllık aidatsız kredi kartları ve son olarak yıllık aidatı olmayan kartlar gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık… 

Garanti BBVA Bonus Flexi Aidatsız Kredi Kartı 

Garanti BBVA bankası müşterilerine yıllık aidatı olmayan bir kredi kartı sunuyor. Garanti BBVA Bonus Flexi aidatsız kredi kartı sayesinde müşteriler sadece yıllık aidat ödememekle kalmayıp taksitli alışveriş de yapabiliyorlar. Ayrıca kart, bonus biriktirme ve müşterinin biriktirdiği bonuslarla ücretsiz alışveriş yapabilmesine de olanak sağlıyor. 

Akbank Axess Free Aidatsız Kredi Kartı 

Akbank bankası da kullanıcılarına ücretsiz olarak kullanabileceği kredi kartları sunan bankalardan biri. Akbank axess free kredi kartı ile yıllık aidat ödememekle kalmayıp diledikleri anda taksitli avans kullanabiliyorlar. Ayrıca taksitli borç transferi, şubeye gitmeden anında kredi ve taksit iste özelliği ile yapılan alışverişleri taksitlendirme imkânı da Akbank axess free aidatsız kredi kartı ile birlikte kullanıcıya tanınıyor. 

Enpara Aidatsız Kredi Kartı 

Enpara, yakın zaman önce QNB Finansbank bankasının bir alt kuruluşu olarak hayatlarımıza girdi ve kısa sürede birçok müşteriye ulaştı. Enpara, aynı zamanda en kullanışlı bankalardan biri. Enpara aidatsız kredi kartı ile birlikte yıllık aidat ödememekle kalmayıp EFT işlemleri için de herhangi bir ücret istenmiyor. Ayrıca banka, kişilere ömür boyu aidat almama garantisi sunmakla birlikte harcamalarınızı faizsiz olarak taksitlendirme imkanı da sunuyor. 

Yapı Kredi World Eco Kart 

Yapı Kredi bankası da müşterilerine yıllık aidat ödemeyecekleri kredi kartlarından sunan bankalardan bir tanesi. Yapı Kredi World Eco kart sayesinde ücretsiz olarak kredi kartı kullanmanın yanı sıra 250 TL altı alışverişlerinizi temassız özelliği sayesinde şifresiz gerçekleştirebilir, taksitli şekilde nakit avans kullanabilir, ücretsiz ek kart talep edebilir ve World puan biriktirerek bu puanlarla ücretsiz şekilde alışverişler yapabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.