Bankaya Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar

Hayatımızın her alanında büyük kolaylıklar getiren teknoloji ile beraber bankaya gitmeden kredi çekmek büyük bir lüks sayılmamalı. Bu makalemizde sizin için internette en çok araştırılan konulardan olan bankaya gitmeden kredi veren bankalar, bankaya gitmeden kredi çekme, bankaya gitmeden kredi çekilir mi, bankaya gitmeden kredi kartı, bankaya gitmeden kredi başvurusu ve bankaya gitmeden kredi almak gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık…

Bankaya Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar
Bankaya Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar

Öncelikle bunun ütopik olduğunu düşünmek kesinlikle yanlış olacaktır, çünkü mobil uygulamalar ve internet bankacılığı üzerinden her işlemi gerçekleştirebilirken, kredi çekmenin bu işlemlerden hiçbir farkı yoktur. Yani, hesabınız üzerinden 50 bin liralık meblağı birkaç tuşlama ile aktarırken, aynı şekilde direkt olarak verdiğiniz onayların hesabınıza tanımlanması şaşırtıcı değildir. Bankaya gitmeden kredi çekebilmenin en büyük avantajı birçok evrak imzalamak veya bankaya giderek beklemek değil, dosya masraflarını kısmaktır. Ancak bankaya gitmeden kredi almak için başvurunuzu mobil yapmanız gerekmekte. Dolayısıyla bankaya gitmeden kredi çekmek için, bankaya gitmeden başvuru yapmanız gerekir. Bankaya gitmeden kredi çekebilmeniz için, Findeks kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Aksi takdirde şubeye gitseniz de gitmeseniz de kredi çekemezsiniz. Findeks kredi notu nedir diyenler için kısa bir bilgilendirme 

Findeksyapmış olduğunuz fatura ödemeleri, sahip olduğunuz banka hesabındaki paralarınız, daha önce ödemiş olduğunuz kredileriniz, kullanmakta olduğunuz kredi kartı borçlarınızın toplamını tutan nottur. Bu ödemeleriniz dahilinde çekeceğiniz parayı ödeme ihtimaliniz, yani kredi notunuz değerlendirilir. Bu puan, 1 ila 1900 arasında değişir. Puanınız ne kadar yüksekse, bankaların size kredi verme ihtimali o kadar yüksek olacaktır. Dolayısıyla puanınız düşük olursa hiçbir şekilde kredi çekemezsiniz. Gelir belgesi beyan etmeden kredi veren bankaların dikkat ettiği hususlar şunlardır: 

 • Müşterilerin çalıştığı ve resmi gelirlerine değil, düzenli ödemelerine dikkat ederler. 
 • Bankalarına ait hesaplar ve kredi kartı ödemeleri baz alınır. 
 • Daha önce ödemelerinde aksatma yapmamış ve ihtar almamış olmaları gerekir. 

bu makalemizde sizin için internette en çok araştırılan konulardan olan bankaya gitmeden kredi veren bankalar, bankaya gitmeden kredi çekme, bankaya gitmeden kredi çekilir mi, bankaya gitmeden kredi kartı, bankaya gitmeden kredi  başvurusu ve bankaya gitmeden kredi almak gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık… 

Bankaya Gitmeden Kredi Çekme 

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar, kredi vermek için gelir belgesi talep etmez. Dolayısıyla sigortasız çalışan ancak düzensiz ödemelerini yapan banka müşterileri de ödeme yapabilirler. İşte şubeye gitmeden kredi evren bankalar listesi (2021): 

 • Vakıfbank 
 • TEB 
 • CEPTETEB 
 • FibaBank 
 • ING Bankası 
 • OdeaBank 
 • Ziraat Bankası 
 • AktifBank 
 • Türkiye İş Bankası 
 • Yapı Kredi Bankası 
 • Garanti Bankası 

Yukarıdaki listede adı geçen bankalar, öncelikli müşterileri olmak üzere şubeye gitmeden kredi ödemesi yapmakta.  

Akbank Gelir Belgesiz Kredi 

Türkiye’nin en büyük özel bankaları listesinde ilk 5’te yer alan Akbank, müşterilerinden gelir belgesiz kredi vermekte. Akbank, müşterilerine 40 bin TL’ye kadar limit sunmakta. Bankanın resmi sitesinde yer alan bilgilere göre, 36 ay vadeye kadar 40 bin TL kredi verilmekte.  

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi 

Başta çiftçiler olmak üzere ülkemizin en fazla müşteriye sahip kamu bankası olan T.C Ziraat Bankası da web bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusu kabul etmekte. Bankanın Findeks koşullarını karşılayan müşterilerin kredileri onaylandığı takdirde telefon ile aranarak ödemelerini doğrudan hesabına transfer edebilmekte.  

Mobil bankacılık veya web bankacılık üzerinden başvuru yapmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri, bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak gerekli yardımları alabilirsiniz.  

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi 

İş Bankası, ihtiyaç sahiplerine gelir belgesiz 50 bin TL limite kadar kredi vermekte. İş Bankası kredi başvurusu yapmak için bankanın mobil bankacılığa giriş yapmanız yeterli olacak. Bankanın müşterilerine uyguladığı gelir bedelsiz kredi limiti 50 bin TL. Eğer mobil bankacılık kullanmıyor ancak mobil şifreniz varsa, bankanın internet bankacılığı ve ATM’lerini de kullanabilirsiniz.  

CEPTETEB Anında Kredi  

Türkiye Cumhuriyeti’nin köklü bankalarından Türkiye Ekonomi Bankası’nın hizmeti olan CEPTETEB, kredi ihtiyacı olan kişilere anında kredi imkânı sunuyor. Kredi çekmek isteyen kişiler, bankanın online işlemler kısmından başvuru yapabilmekte. Bankanın aradığı kriterler, diğer bankalarla aynı.  

Yapı Kredi Bankası 

Türkiye’nin en büyük özel bankası olan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine özel gelir belgesiz kredi vermekte. Bankanın müşterisiyseniz, 0850 222 0444 numaralı telefonu arayarak, mobil uygulamaya girerek veya bankanın sitesine girerek kredi müracaatında bulunabilirler. Başvurunuzu günün her saati ve her gün yapabilir, onaylandığı takdirde anında hesabınıza alabilirsiniz. Buna ek olarak eğer bankanın müşterisiyseniz müşteri temsilcileri tarafından aranarak kredi onayı vermeniz dahilinde de anında kredi alabilmeniz mümkün. Bankanın faiz oranları şu şekildedir: 

 • 15.000 TL 36 ay vadede % 1,74 
 • 50.000 TL 36 ay vadede % 2,03 

Bankanın bireysel müşterisi olmayan kişiler bu imkândan faydalanamazlar.  

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi 

Odeabank müşterileri, gelir belgesi sunmak zorunda kalmadan 36 ay vade ile %1.97 faiz oranıyla kredi çekebilmekte. Bankanın müşterilerine sunduğu kredi limiti ise 15 bin TL’dir.  

Vakıfbank Anında Kredi 

Vakıfbank, düzenli ödeme yapan müşterilerine gelir belgesi beyan etmek zorunda kalmadan anında kredi veren kamu bankaları arasında yer almakta. Bankanın mobil bankacılık menüsünden haftanın her günü ve her saati kredi çekiminizi onaylamanız mümkün. Bankanın sunduğu kredi faizleri şu şekilde: 

 • 9.000 TL kredi limitli 36 Ay vadeli %1,78 faiz 
 • 30.000 TL kredi limitli 36 Ay vadeli %1.68 faiz 

Garanti BBVA 100.000 TL Gelir Belgesiz Kredi 

Garanti bankası gelir bankasız kredi sunan bankalardan biri ancak bunun için müşterilerine ek şartlar koşmakta. Eğer sigortalı çalışansanız, bankadan 36 ay vadeli %1.49 faizli kredi çekebilmeniz mümkün. Garanti bankası, en yüksek limitli gelir belgesiz kredi sunan bankalar arasında açık ara birinci. Zira bankanın sunduğu limit, 100 bin TL’ye kadar çıkmakta.  

Denizbank 55.000 TL Gelir Belgesiz Kredi 

Denizbank, 55 bin TL ile en yüksek ikinci limitli gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alır. Kredi notu yüksek banka müşterileri, bankaya gitmek zorunda kalmadan kredi çekebilmekte. Bunun için kısa mesaj ve mobil şubeleri kullanabilirsiniz. Kısa mesaj ile Denizbank kredisine başvurmak için T.C.K.N ile 3280’e SMS yollamanız yeterli.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.