Avuç İçi ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

Bankalar bilindiği üzere son günlerde üst düzey güvenlik önlemleri getiriyor. Bu güvenlik önlemlerinden biri de avuç içi ile para çekme özelliği. Avuç içi ile para çekme özelliği son günlerde oldukça konuşulsa da henüz her banka avuç içi ile para çekme uygulamasına geçiş yapabilmiş değil. Ancak gelecek günlerde tüm bankaların avuç içi ile para çekme uygulamasına geçmesi bekleniyor. Haliyle kullanıcılar avuç içi ile para çekme nasıl yapılır sorusunu soruyorlar.

Avuç İçi ile Para Çekme Nasıl Yapılır?
Avuç İçi ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

Bugün sizlere internette en çok araştırılan konulardan biri olan avuç içi ile para çekme, avuç içi ile para çekme özelliği, avuç içi ile para çekme nasıl aktif edilir, avuç içi ile ne kadar para çekilebilir ve avuç içi ile para çekme nasıl yapılır konularını detaylı bir şekilde ele aldık… 

Avuç İçi ile Para Çekme Nasıl Aktif Edilir? 

Avuç içi ile para çekme özelliğini aktif etmek için öncelikle Ziraat bankasında vadesiz bir hesabınızın bulunması gerekmektedir. Eğer Ziraat bankasında bir hesabınız yoksa şubeye giderek kısa süre içerisinde açtırabilirsiniz. Ardından açtırdığınız vadeli bu hesaba avuç içi ile para çekme özelliğinin aktif edilmesi gerekmektedir. Bu işlem gerçekleştikten sonra avuç içi ile para çekmeye uyumlu olan bankamatiklerden para çekme işlemi yapabilirsiniz. Verilere göre, Ziraat bankasının ger 3 ATM’sinden 1’i avuç içi ile para çekmeye uyumludur. 

Avuç İçi ile Ne Kadar Para Çekilebilir? 

Eğer avuç içi ile para çekme özelliğini aktif ettirdiyseniz muhtemelen avuç içi ile ne kadar para çekilebilir sorusunu sormaktasınızdır. Avuç içi ile para çekme yöntemi sayesinde tek seferde 1.000 TL değerinde banknotu ATM’lerden temin edebilirsiniz. Daha fazla para çekmek ne yazık ki avuç içi ile para çekme yönteminde mümkün değildir. Ancak gelecek günlerde bu limitin bir miktar daha yükseltilmesi bekleniyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!