8K Videolara Kadar En İyi Youtube Video İndirme Programları

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan Youtube üzerinden, 4 ve 8K videolarda dâhil olmak üzere en iyi Youtube video indirme programları listemizdeki programları kullanarak tüm videoları kolaylıkla indirebilirsiniz. 

Basit ve kullanışlı ara yüzleriyle dikkat çeken Youtube’dan video indirme programları, sorunsuz ve hızlı bir şekilde videoları indirmenize imkân tanırken dönüştürücü özellikleri ile de videoları farklı formatlara dönüştürmenizi sağlıyor. 

Youtube’dan Video İndirmek İçin En İyi Video İndirme Programı Hangisi? 

8K Videolara Kadar En İyi Youtube Video İndirme ProgramlarıListemizde yer alan programlar zaten sizlere bunun için bir tavsiye niteliği taşısa da, en iyi Youtube video indiricileri arasında Jihosoft 4K video Downloader programının en iyisi olduğunu söyleyebiliriz. Şayet 8K video indirmeyi düşünmüyorsanız (ki Türkiye’de ki ortalama internet hızına kadar zor), bu program gelişmiş özellikleriyle fazlasıyla işinize yarayacaktır.  

Program sadece Youtube üzerinden değil, aynı zamanda diğer sosyal medya sitelerindeki videoları da kolaylıkla indirmenizi sağlıyor. İndireceğiniz videoları en popüler video formatlarına dönüştürerek indirebileceğiniz program, aynı zamanda veri kurtarma özellikleriyle de mükemmeli sizlere sunuyor. 

8K Videolara Kadar En İyi Youtube Video İndirme Programları 

Gihosoft TubeGet 

Mac ve PC ortamında Youtube’dan video indirebileceğiniz program, videonun görüntü ve sesini ayrı indirerek birleştirmektedir. Herhangi Youtube kanalındaki videoların tamamını toplu indirme gibi gelişmiş özellikler sunan Gihosoft TubeGet, 8K video indirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar arasında yer alıyor. 

WinX Youtube Downloader 

Youtube üzerindeki videoların dışında neredeyse tüm sosyal medya sitelerindeki videoları indirebilen program, yüksek çözünürlükten ödün vermeden video indirmenin en kolay yollarından biridir. Video indirirken format değişimi yapabilir, videoların sadece seslerini alarak indirebilirsiniz. 8K UHD videoları kolaylıkla indirebileceğiniz WinX Youtube Downloader, gelişmiş özellikleri sayesinde video indirmek isteyenlere önemli kolaylıklar sunmaktadır. 

YTD Video Downloader 

YTD Video Downloader sadece Youtube üzerinde değil, 50 farklı sitede video indirmenizi sağlayacak en iyi programlardan biridir. Neredeyse tüm ses ve video formatlarına çeviri imkânı veren program, ücretli ve ücretsiz olarak iki sürüme sahiptir. Ücretsiz sürümünü kullandığınızda, aynı anda birden fazla video indirmek mümkün olmuyor. Ancak programın ücretli sürümünü kullanmanız durumunda, daha fazla videoyu aynı anda indirebilirsiniz. 

Airy 

Airy sunduğu gelişmiş özellikleriyle, en iyi Youtube video indirme programları arasında yer alıyor. 8K çözünürlüğe sahip videoları sağlam internet bağlantısıyla rahatlıkla indirebileceğiniz Airy, ücretli sürümünde çok daha fazla özellik sunuyor. Ücretsiz sürümünde video format değişikliği, Ultra HD ve HD çözünürlükteki videoları indirme işlemlerini yapmak maalesef ki mümkün olmuyor. 

Jihosoft 4K Video Downloader 

4K yazmasına rağmen 60fps 8K videoları da indirebileceğiniz program, listenin en iyileri arasında yer alıyor. Ki zaten ücretsiz olarak diğer programlardan çok daha fazla özellik sunarak, kolay kolay ücretli bir sürüme gerek kalmadan video indirme işlerinizi tamamlamanızı sağlıyor. Farklı formatlara videolarınızı dönüştürebileceğiniz efsane programla, birçok popüler sosyal medya sitesindeki videoları da indirebilirsiniz. 

Programın sıra dışı bir özelliği ise, videolardaki kapak fotoğraflarını ve altyazıları indirmesidir. 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!