Enpara Unutulan İnternet Şube Şifresi Alma

Enpara nedir? Enpara şubesi olmayan  bir dijital bankacılık kuruluşdur. Finansbank‘a bağlı olarak çalışır fakat şubesi olmaması dolayısıyla atm’si de yoktur. Bugün size enpara unutulan internet şifresi nasıl alınır, enpara internet şubesi kullanımı gibi konularda yardımcı olmaya çalışacağım. Ama bunun öncesine enpara’nın en çok tercih edilme nedenler, enpara’nın avantajları ve enpara’nın kampanyalarından bahsedelim.

Enpara’nın en çok tercih edilme nedenleri:

 • Eft / havale masrafı yok.
 • Kredi kartı aidatı yok
 • Kredi masrafı yok.
 • Fatura ödeme masrafı yok.
 • Yüksek mevduat faizi var.

Bir enpara’nın kampanyalarından bahsedelim:

 • Kidega’da 50 TL ve üzeri alışverişlerde 1 kitap hediye ediyorlar. Ayın enparalısı olursanız 10 tl’yi de iade ediyorlar.
 • Otomatik fatura ödeme talimatlarınıza spotify ve netflix’de seçeceğiniz paketlerin ilgili tutarlarının % 50 ‘sini iade ediyorlar.
 • Karakterdukkanı sitesinde %15 indirim veriyorlar.
 • Enpara‘da 1 yılını dolduran tüm müşterilerine, müşterisi olma yıl dönümlerinde 2 ay boyunca Vadeli TL hesapları için +%0,50, Vadeli USD/Euro hesapları için +%0,25 “İyi ki bizimlesiniz” faizi! veriyorlar.
 • Harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirebiliyorsunuz.

 • Ayın Enparalılarının Birikim hesaplarına 2019 sonuna kadar +%1 ek faiz fırsatı!

Bunlarda devam eden kampanyaları. Ben de yeni tanıştım aslında. İlk başladığı yıllarda bir ara kullanmıştım fakat maaş aldığımız banka da işlem ücreti vs. gibi konularda ücret kesmemeye başlayınca o ara yollarımız ayrılmıştı. Şimdi anladım ki herkese lazım olacak bir dijital bankacılık ve en güzel sevdiğim yanın eft’de ücret almamaları. Para çekme , yatırma gibi işlemlerini QNB Finansbank atm’si üzerinden ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca anlaşmalı olduğu Denizbank ve TEB atm’lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi.

Ayda 1 kereye mahsus olmak üzerede 500 TL’ye kadar herhangi bir farklı bankaya ait atm üzerinden para çekebiliyorsunuz.

Mevcut kampanya ve avantajlarının detaylarını enpara web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Şimdi gelelim ; benim en çok yaptığım şey kullandığım banka internet şubesi dediğimiz ya da diğer bir ifadeyle banka online işlemleri dediğimiz alana giriş şifremi unutmama.  Enpara internet şifresi unutulursa ne yapmamız gerekiyor?

 1. Enpara web sitesine girin.
 2. Sağ üstten internet şube kısmına tıklayın.
 3.  Açılan sayfada şifremi unuttum kısmına tıklayalım.
 4.  Yeni açılan sayfada ise müşteri numaranızı ya da T.C. kimlik numaramızı , cep telefonumuzu ve güvenlik kodunu girip devam diyerek telefona gelen tek kullanımlık şifreyle aynı pencere üzerinden ilerleyip, yeni enpara internet şifresi oluşturma işlemimizi tamamlıyoruz. Artık yeni şifreyle enpara internet şubesini kullanabiliriz.

Bugün de size enpara’yı tanıttım sizin için de avantaj ve kampanyalar hoşunuza gittiyse , enpara web sitesinden sağ üst taraftan enpara’lı ol butonuna tıklayıp vereceğiniz adrese gelerek sizi enparalı yapmalarını isteyebilirsiniz. Bu arada gelen arkadaşlar da son derece düzgün giyimli, kibar, yardımcı ve çok hızlı bir şekilde işlem yapıyorlar. Ürünlerine güvendikleri için, ürünü pazarlama gereği duymuyorlar. İşlerini yapıp gene bilgilendirme sonrası gerekli evraklarını alıp, kartınızı teslim ederken yanında bir de ufak ajanda ve kalem hediye edip gidiyorlar.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!