Sicili Bozuk Olanlara Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar

Özellikle zor günlerden geçilen bu durumlarda çoğu kişi kredi borçlarını ve kredi kartı taksitlerini erteleyebiliyor ya da hiç ödeyemeyebiliyor. Bu durumda da vatandaşların kredi notları kötü bir şekilde etkilenebiliyor. Özellikle geçmişte icralık olmak gibi birkaç durum yaşadıysanız kredi notunuz bir türlü düzelmeyebiliyor ve kişiler hiçbir şekilde kredi kullanamayacaklarını ve kredi kartı alamayacaklarını sanabiliyorlar. Ancak böyle bir durum söz konusu değil. Son yapılan düzenlemeler ile birlikte artık sicili bozuk olan kişiler de kredi kullanabiliyor ve kredi kartı alabiliyorlar. Peki sicili bozuk olanlara kredi ve kredi kartı veren bankalar hangileridir?

Sicili Bozuk Olanlara Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar
Sicili Bozuk Olanlara Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar

Bu makalemizde sizler için internette en çok araştırılan konulardan olan sicili bozuk olanlara kredi ve kredi kartı veren bankalar, sicili bozuk olanlara kredi, sicili bozuk olana kredi kartı, sicili bozuk olana kredi kartı veren bankalar, sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu ve sicili bozuk olana kredi veren bankalar gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık… 

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2021 

Günümüzde kredi ve kredi kartı bborçlarının ödenmemesi nedeniyle birçok kişi avukatlarla ve icralarla uğraşmak durumundadır. Borç bulamayan kişiler için en sağlıklı seçenek kredi kullanıp diğer borçları kapatmaktır. Ancak ne yazık ki her banka sicili bozuk olan kişilere günümüzde kredi ve kredi kartı vermemektedir. Peki sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar 2021 hangileridir? Hangi bankalardan kredi kullanabilirsiniz? 

  1. Fibabanka 
  1. ICBC Türkiye 
  1. Burganbank 
  1. Arap Türk Bankası 
  1. Mellat Bank 
  1. Deutsche Bank 
  1. Habib Bank 
  1. Bank Of China 
  1. Odea Bank 

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar 

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar aracılığıyla siz de kısa süre içerisinde kredi veya kredi kartına sahip olabilirsiniz. Yukarıda sayılan bankalarda kullanacağınız kredi miktarı, bankanın inisiyatifine göre değişmektedir. Alacağınız kredi miktarı 1000 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak yasal takipte olan kişilerin alacağı kredinin ödeme süresi ne yazık ki pek fazla yüksek değildir. Bu süre 6 ay ila 12 ay arasında değişkenlik göstermektedir. Bu süre içerisinde kullandığınız kredinin geri ödemelerini düzenli şekilde yaparak kredi notunuzu yükseltebilir ve diğer bankalardan da kredi kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!