Facebook profiline kimin baktığını programsız kolayca öğren

Facebook profiline kimin baktığını programsız kolayca öğrenme yöntemi… Facebook profilime kimler bakmış, facebook profilime kimler bakmış nasıl öğrenirim, facebook profilime bakanları nasıl görebilirim? Facebookt’a profilime bakanları nasıl anlarım? Yöntem neymiş gelin birlikte öğrenelim. Facebook hesabı olan ve özellikle de genç neslin çokça merak ettiği facebook profilime bakanları nasıl görürümfacebook profiline kimler bakmış öğrenFacebook profilime kim baktıFacebook profilime bakanları nasıl öğrenebilirim merakını giderecek yazımızı sizlerle paylaşmak istedik.

Facebook profilimize bakanları öğrenme yöntemi

Özellikle de lise çağındaki gençlerin çokça merak ettiği acaba hoşlandığım kız veya erkek Facebook profilimi incelemiş midir bunu nasıl öğreneceğim gibi soruların cevabını bu yazımızda anlatacağımız yöntemle yüzde yüz gerçek ve programsız öğrenebileceksiniz.

Facebook profiline kimin baktığını programsız kolayca öğren
Facebook Profilime Kim Baktı?

Önceki dönemlerde Facebook profiline bakanları nasıl öğrenebileceğimiz yönünde bir kaç yöntem vardı fakat her nedense Facebook yönetimi bu yöntemleri sitelerinden kaldırdılar. Hal böyle olunca da sağ olsun bazı webmaster arkadaşlar çeşitli yöntemler denemişler ve hiç bir programa gerek kalmadan çalışan bu yöntemi bulmuşlar.

Sizlere birazdan nasıl yapılacağını anlatacağım yöntem ile hiçbir programa veya uygulamaya ihtiyaç duymadan facebook profilinize bakan kişileri ister arkadaş listenizde olsun ister olmasın, kolayca öğrenebileceksiniz. Tekrardan altını çiziyoruz, birazdan anlatacağımız yöntem, facebook profilinize kimlerin baktığını detaylı şekilde öğrenebileceğiniz en sağlam ve kolay yöntem yöntemdir. Kısaca sizi ekstra bir program veya uygulamayla uğraştırmadan istediğiniz sonuca ulaşabileceğiniz basit bir yöntemdir.

Facebook profilime kimler bakmış?

Yapılması gerekenleri adım adım anlatıyorum, sizde bu adımları aynen anlattığım şekilde harfiyen uygularsanız profilinize bakanları rahatlıkla görebilirsiniz, yine de herhangi bir sorun ile karşılaşır iseniz bana sorularınızı, konunun altına yorum yazarak iletebilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Geçelim şimdi Facebook profilimize kimlerin baktığını öğrenmek ve görmek için yapmamız gereken adımlara;

Facebook Profilinize Bakanları Kesin Öğrenme Yöntemi ve Uygulanışı:

1- Facebook hesabınıza giriş yapın ve profil sayfanıza gelin

2- Profilinize sayfanıza girdikten sonra herhangi boş bir  alana farenizin sağ tuşuna basarak açılan seçeneklerdenSayfa kaynağını görüntüle‘ye tıklayın. Google Chrome tarayıcınızı kullanmanızı öneririz.

3- Sayfa kaynağını görüntüleme’ye tıkladıktan sonra gelen sayfada windows 8 ve üzerlerinde klavyenizin f3 tuşuna eski sürümlerde ise ctrl ve f tuşlarına aynı anda basarak sayfada arama kutucuğunu açın ve arama kutucuğuna ” InitialChatFriendsList ” yazın

4- Arama kutucuğuna adım 3 te vermiş olduğum kelimeyi yazıp arattıktan sonra sayfada karşımıza bu kelimeyle ilgili  1 adet sonuç çıkacaktır ve sayfada bulmuş olduğumuz InitialChatFriendsList kelimesinden hemen sonraki kelimelerde tırnak işareti içerisinde birçok rakam gelecektir örneğin 2398248572, 2005484313, 9484732 gibi bu şekilde rakamlar gelecektir işte bu rakamlar facebook profilimize bakan kişilerin kendi profillerininID‘leri, bizim işimiz bu rakamları kullanarak bu kişilerin kim olduğunu bulmak.

Ufak bir hatırlatma; az önce bahsettiğim tırnak içersinde ki rakamların bazıları şöyle de olabilmektedir; 2400430012-3 , burada rakamın sonunda – işareti ve yanında 3 rakamı var, bu 3 rakamı, – işaretinin solunda yazan 2400430012 ID’sine sahip profilin, sizin profilinize kaç defa baktığını söylemekte dolayısıyla biz 2400430012 üye ID’sine sahip kişiyi bulmak için sadece 2400430012 yazan yeri kopyalıyoruz ve az sonra anlatacağım işlemi uyguluyoruz, – ve 3 yazan yeri kopyalamıyoruz.

5- Yukarıdaki 4. adımda anlattığım üzere karşımıza çıkan ID adreslerini kopyalıyoruz ve giriş yaptığımız facebook hesabında adres çubuğuna şu şekilde yapıştırıyoruz www.facebook.com/kopyaladığınızüyeIDrakamları , aynen bu şekilde facebook.com/ ‘dan sonra / işaretinden sonra kopyaladığımız ID adresini yapıştırıyoruz ve hemen ardından Enter tuşuna basarak bizim facebook profilimize bakan kişinin kim olduğunu öğrenmiş oluyoruz. Yine ufak bir hatırlatma; Kopyaladığınız linki yapıştır ve ara seçeneğiyle arama yapmayınız bu şekilde çoğu zaman sayfa bulunamadı hatası alabiliriniz.

Evet arkadaşlar böylelikle facebook profilime bakanlar , facebook profilime kim bakmışfacebook bakanları öğrenme, görebilme gibi konular hakkında açıklayıcı anlatım ve kolay bir yöntem ile yazımızı tamamlamış bulunuyoruz, faydalı olabildiysek ne mutlu,

Bu konuyla ilgili sorularınız olursa konu altına yorum olarak yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

facebook profil resmime bakanları programsız öğrenme, facebook profilime bakanları nası görebilirim, facebook profilime bakanları nasıl öğrenebilirim, Facebook profilime kim bakmış, facebookta profilime bakanları nasıl görürüm

1 yorum
  1. İsmail diyor

    Android twlefonuma indirdim cok tesekkur edeiyorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!