İnstagram Hesap Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnstagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır? Telefondan İnstagram Hesap Dondurma

Bugün sizlere kullanıcı sayısı milyonlara ulaşan instagram nedir? instagram dondurma nasıl yapılır? instagram hesabımı nasıl dondurabilirim? Instagram Dondurma İşlem Adımları Nelerdir? İnstagram hesabı dondurma linki, dondurulan instagram hesabı tekrar nasıl aktif hale getirilir? gibi sorular konusunda yardımcı olacağız.

İnstagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır.

İnstagram hesabı hemen hemen yok gibi. Hatta facebook hesabı olmayıp instagram hesabı olanları bile gördüm. Bu kadar yoğun kullanılıyorken yine de kimi insanlar sosyal medya bağımlısı olduğunu düşünüp, kendi iradeleriyle veya psikologların önerisiyle hesabını dondurabiliyor, kimileri uzun süre internet erişimi yapamayacağı bir iş ya da göreve gideceği için kullanılmayan bir hesabın ele geçirebileceği düşüncesiyle, kimileri ise bir ilişkiye ara verir gibi, instagram kullanımına geçici süre ara vermeye karar veriyor. Adı üstünde instagram dondurma işlemi. Yani hesabınızı kapatmıyorsunuz, geçici süre bir ara verdiğinizi söylemiş oluyorsunuz. Dondurulan instagram hesabını tekrar aktif hale getirmek mümkün.

Gelin öncelikle instagram hesabı nasıl dondurulur? İnstagram, hesap dondurma, kapatma vb. işlemleri için sadece masaüstü cihazlar üzerinden yapılabilmektedir. Mobil cihazlar üzerinden Instagram hesabınızı donduramazsınız. İnstagram hesabınızı bilgisayarınızın internet tarayacısı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnstagram hesabı dondurma işlemini yapanlar, instagram hesabını yeniden aktifleştirmek istedikleri zaman ise isterlerse bilgisayarlarınızın internet tarayıcısından isterseniz cep telefonunuzdaki instagram uygulaması üzerinden aktifleştirebilirsiniz.

INSTAGRAM HESABI DONDURMA NASIL YAPILIR?

İnstagram hesap dondurma işlemini sadece internet tarayıcısı üzerinden yapabilirsiniz. Şimdilik instagram uygulaması üzerinden hesap dondurmak şimdilik mümkün değil. İlerleyen zamanlarda , instagram uygulaması üzerinden hesap dondurmak, mümkün olursa sizlere tekrar bilgi veriyor olacağız.

Instagram Dondurma İşlemi Adımları:

  • Bilgisayarın internet tarayıcısı üzerinden Instagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapınız,
  • Açılan sayfa üzerinden Profil Düzenle seçeneğine tıklayınız,
  • Profil düzenlemem sayfasının en altında yer alan Hesabı Geçici Olarak Kapat seçeneğine tıklayınız,
  • Hesabı Neden Kapatıyorsun? sorusu yanıtlayıp, instagram hesap şifrenizi yeniden girerek, instagram hesap dondurma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları izleyerek instagram hesabınızı dondurmak mümkündür. Yine de ilgili adımları izleyerek instagram hesabını dondurma işlemini gerçekleştiremeyenler için aşağıda yer alan instagram hesabı dondurma linkine tıklayıp, instagram hesabını dondurma işlemini yapabilirsiniz.

İnstagram Hesabı Dondurma Linki

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu içerik korunmaktadır !!