Whatsapp Alternatifi En İyi Mesajlaşma Uygulamaları 

Popüler olmuş mesajlaşma uygulamaları anlık mesajlaşma ihtiyacımızı pratik kullanımıyla ortadan kaldırırken, bazı uygulamalar ise sunduğu özeliklerle bir hayli dikkat çekiyorlarWhatsApp alternatifi en iyi mesajlaşma uygulamaları arasından, ilginizi çekebilecek uygulamaları sizlerle paylaştık. Bu uygulamaların bazı özelliklerini okuyunca, WhatsApp için alternatif olarak düşüneceksiniz. 

WhatsApp Alternatifi En İyi Mesajlaşma Uygulamaları 

Very 

Whatsapp Alternatifi En İyi Mesajlaşma Uygulamaları Android ve İOS platformlarından indirebileceğiniz uygulama, sosyalleşmek için oldukça sıra dışı özellikler sunuyor. Aslında bir mobil tarayıcı niteliği taşıyan Evry, sunduğu hashtag özelliği sayesinde internette gezinirken arkadaşlarınızı etiketleyebilme gibi özelliklere de sahip. 

Normal bir tarayıcıda kullanabileceğiniz neredeyse her özelliği sunan Evry, sosyalleşme adına sunduğu özellikleriyle de sıra dışı mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. 

Chudo 

Listenizde olmayan hiç tanımadığınız insanlarla görüntülü sohbet özelliği, iPhone X tarafından sunulan Memojiye benzer olarak çizgi film avatarı ve daha birçok özelliğiyle bambaşka bir mesajlaşama uygulaması olan Chudo, Whatsapp ve Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarına en yakın alternatifler arasında yer alıyor. 

Say Henlo 

Web üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulama ise, tüm verilerinizi en iyi şekilde yedeklemenize imkân tanıyor. Say Henlo web uygulamasının en güzel yanı, sohbetlerinizi dilediğiniz zaman ve dilediğiniz sürede saklayabilme özelliklerini sınmasıdır.  

Bambaşka bir yaklaşımla mesajlaşma uygulamaları arasında bulunan Say Henlo, aynı zamanda oldukça ilginç özelliklere sahip. Tek seferde ancak bir kez mesaj göndermenize imkân veren uygulamadan yeni bir mesaj gönderebilmeniz için, karşınızdaki kişinin size cevap vermesi gerekiyor. 

Açacağınız Makerlog hesabınızla kullanabileceğini web tabanlı mesajlaşma uygulaması, rastgele seçeneğiyle internette bulunan yabancı birini karşınıza çıkararak sohbet edebilme imkânı sunuyor. 

Stealthy 

İOS ve Android telefonlarda kullanabileceğiniz WhatsApp alternatifi en iyi mesajlaşma uygulamaları arasındaki Stealthy, mahremiyete odaklanma konusunda oldukça iyimser bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. WhatsApp ile yapabileceğiniz her şeyi sunan Stealthy, az yer kaplaması ve ön kamerası çalışan tüm cihazlarla çalışmasıyla dikkat çekiyor. 

Yukarıda bahsettiğimiz uygulamalar sağladıkları özelliklerle WhatsApp ve Messenger gibi uygulamalara alternatif olduğu gibi, çok daha farklı özellikleriyle de sıra dışı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Ancak bu alanda vazgeçilmezlerden biri olan WhatsApp dururken, listedekilerin ne kadar ilgi göreceği tartışılır. 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.